Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
5 pomysłów na romantyczne randki

5 pomysłów na romantyczne randki

Lato jest w pełni...  ptaki śpiewają, pszczoły produkują miód… wszystko wokół pracuje na pełnych obrotach. Jeśli Ty także chcesz przeżyć coś romantycznego, skorzystaj z słonecznych dni i ucieknij z ukochanym z dala od codziennej rutyny w świat, który tętni życiem.  

Lato jest w pełni...  ptaki śpiewają, pszczoły produkują miód… wszystko wokół pracuje na pełnych obrotach. Jeśli Ty także chcesz przeżyć coś romantycznego, skorzystaj z słonecznych dni i ucieknij z ukochanym z dala od codziennej rutyny w świat, który tętni życiem.

 

Wykorzystaj romantyczną atmosferę, jaką zapewnia lato, i znajdź czas tylko dla Was.

 

Morze kwitnących kwiatów

Kwiaty, które widzimy latem w drodze do pracy lub szkoły, zawsze napawają nas radością. Są dowodem na to, że zaczyna się nowe życie. Wybierzcie się zatem w miejsce, gdzie rośnie ich dużo. W ten sposób poczujecie się, jakbyście płynęli wśród nich. Trzymając się za ręce, spacerujcie wśród kwiatów. Namów go, by utkał Ci wianek. To takie romantyczne!

 

Wycieczka do ogrodu botanicznego

Wycieczka do ogrodu botanicznego będzie doskonałym wypadem dla miłośników kwiatów. Weźcie ze sobą coś do jedzenia i picia i urządźcie sobie piknik.   

 

Zapach morza

Latem warto wybrać się choćby na jeden weekend nad morze. Ciepłe promienie słońca i szum fal – kto tego nie kocha?

Pojedźcie na plażę i udajcie się na wieczorny spacer. Objęci możecie przyglądać się żaglówkom, które giną za horyzontem. Później zamówcie jedne lody i zacznijcie się nimi dzielić, jakbyście byli szczeniacko zakochani. 

 

Bliskość przyrody

Podobnie jak my, zwierzęta również czują, że nadeszło lato. Wybierzcie się zatem na spacer do zoo lub do lasu. Poświęćcie na to cały dzień: do lasu zabierzcie piknikowy koc i kosz pełen smakołyków. Spróbujcie zapomnieć o codziennych problemach: poczujcie się tak beztrosko, jakbyście znowu byli dziećmi.

 

W zoo zagrajcie w grę...

Jedno z Was zamyka oczy, a drugie prowadzi tę osobę do nieznanego miejsca. Czyta opis zwierzęcia z tabliczki, a osoba z zasłoniętym oczami musi zgadnąć, o jakie zwierzę chodzi. Ta osoba, która wygra, dostanie masaż lub inną nagrodę, kiedy dzień już się skończy.

 

Szczyt górski

Kiedy ostatni raz wdrapaliście się na szczyt górski? Jeśli od dawna nie wyjeżdżaliście w góry i nie jesteście w formie, najlepiej będzie wspiąć się na pobliski szczyt. Twoje ciało będzie Ci za to wdzięczne.

Radzimy założyć odpowiednie buty i ubranie. Mini spódniczka i wysokie obcasy nie będą najlepszym pomysłem na taki wypad, nawet jeśli będziesz wyglądać doskonale. Dobre buty to podstawa.

 

Nie śpieszcie się i rozmawiajcie w trakcie marszu

Zagrajcie w grę zwaną „Pierwszy raz” – dotyczącą tego, kiedy pierwszy raz każde z Was coś zrobiło – lub opowiadajcie sobie historyjki z dzieciństwa, by zabić czas. Kiedy już dotrzecie na szczyt, zostaniecie wynagrodzeni pięknym widokiem. Będzie on dla Was jeszcze piękniejszy, ponieważ włożyliście wiele wysiłku, aby móc go zobaczyć.

Kiedy będziecie na górze, musicie napić się herbaty i zjeść precla.

 

Dla aktywnych

Ci, którzy mówią o sobie, że są aktywni, polubią ten wyjazd. Wyjmijcie rowery z zakurzonego garażu, przygotujcie je i wyruszcie w trasę. Najpierw musicie oczywiście zadecydować, gdzie chcecie jechać i na jaką wycieczkę się wybieracie. Niezależnie od wszystkiego weźcie ze sobą dużo picia, bo organizm łatwo może się odwodnić. 

O wiele romantyczniej będzie, kiedy wybierzecie się w bezdroża i będziecie cieszyć się zapachem wiosny. Ci, którzy nie będą się śpieszyć, w pełni skorzystają z tego, co lato ma do zaoferowania, a inni z dumą powiedzą, że zrobili dla siebie coś dobrego.

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!