Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
Bądź skowronkiem i żyj zdrowo!

Bądź skowronkiem i żyj zdrowo!

Nieważne, jak stare jest powiedzenie o porannym wstawaniu i ile razy je słyszeliśmy - nasze babcie miały rację! Dzięki wczesnemu budzeniu się nie przesypiamy dnia, a nasze ciało funkcjonuje lepiej i sprawniej.

Kto rano wstaje…

Nieważne, jak stare jest powiedzenie o porannym wstawaniu i ile razy je słyszeliśmy - nasze babcie miały rację! Dzięki wczesnemu budzeniu się nie przesypiamy dnia, a nasze ciało funkcjonuje lepiej i sprawniej.

Rada na początek: po przebudzeniu przeciągnij się kilka razy, na spokojnie zjedz śniadanie i daj obudzić się zmysłom. Jeżeli lubisz uprawiać jogę lub medytować, poranek jest najlepszą porą dnia.

1. Zjedz królewskie śniadanie...

Jeżeli chcesz rozruszać swój metabolizm, zjedz bogate w wartości odżywcze śniadanie, które doda Ci energii na cały długi dzień. Nie zapominaj jednak o tym, by wybierać zdrowe pokarmy! Na śniadanie najlepsze będzie: pieczywo pełnoziarniste, świeże owoce, jajka, ser. Pamiętaj także o właściwym nawodnieniu organizmu - woda, herbata lub świeżo wyciśnięte owoce dodadzą energii Twojemu ciału.

2. Hartuj ducha i ciało

Czy wiesz, że najlepiej jest ćwiczyć z samego rana? Nie dość, że szybciej „obudzisz” swoje ciało, to jeszcze łatwiej zrzucisz nadprogramowe kilogramy. Po wysiłku fizycznym weź orzeźwiający prysznic i porozciągaj się. Zobaczysz, że ta metoda działa o wiele lepiej niż nawet najgorętsza... kawa. Jeżeli nie lubisz biegać, możesz pobudzić swój organizm, ćwicząc mózg. Spróbuj do śniadania rozwiązać sudoku lub jakąś krzyżówkę.

3. Planowanie

Najlepsza metoda na niezmarnowanie całego dnia to jego… dobre zaplanowanie. Wyobraź sobie, co musisz zrobić w ciągu dnia i zaplanuj wszystko po kolei tak, aby wystarczyło Ci czasu na chwilę relaksu wieczorem lub spotkanie ze znajomymi.

4. Pobudź swoją wyobraźnię...

Przeczytaj jakiś ciekawy rozdział książki lub kawał. Spróbuj sobie go wyobrazić, jakbyś żył, gdybyś nagle wygrał w Totka. Przekonasz się, że dzięki wyobraźni świat nabierze barw i kolorów.

5. Muzyka dla uszu i ciała

Niech muzyka towarzyszy Ci od rana do wieczora. Rano posłuchaj rytmicznej muzyki, aby pobudzić organizm do działania, a wieczorem słuchaj czegoś wolnego i relaksującego, aby przygotować organizm do snu.

6. … i balsam dla oczu

Kiedy już jesteśmy rozbudzeni, rozciągnięci, najedzeni po śniadaniu i pachnący po prysznicu, warto zadbać także o swój wygląd, czyli przygotować się na wyzwania czekające nad podczas całego dnia. Ubrany i uczesany, możesz wyruszyć na podbój świata!

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!