Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
  • Dostawa przez kuriera
  • 30 dni na zwrot
  • Możliwość rozłożenia na raty
Czy Twoje dziecko jest bezpieczne?

Czy Twoje dziecko jest bezpieczne?

Nieodpowiedni materac może być niebezpieczny dla dzieci. Jeśli jest zbyt miękki, nos dziecka może w nim zatonąć, a dziecko nie będzie mogło przekręcić głowy, żeby złapać oddech. To poważne zagrożenie dla zdrowia Twojego dziecka. 

Nieodpowiedni materac może być niebezpieczny dla dzieci. Jeśli jest zbyt miękki, nos dziecka może w nim zatonąć, a dziecko nie będzie mogło przekręcić głowy, żeby złapać oddech. To poważne zagrożenie dla zdrowia Twojego dziecka.

 

Dziś na rynku mamy wielki wybór materaców dla dzieci, ale nie pozwól uśpić swojej czujności!

Dziś wiemy, że dziecko potrzebuje twardego materaca, aby prawidłowo oddychać. Zbyt miękka powierzchnia jest zupełnie nieodpowiednia dla małego dziecka. Musisz o tym pamiętać.

 

Na co zwracać uwagę?

Poza twardością materaca należy także wziąć pod uwagę to, czy dziecko ma alergię na roztocza. Tradycyjne materace są siedliskiem tych mikroskopijnych stworzonek, a to zwiększa ryzyko występowania alergii, które będą ciągnąć się przez całe życie. Warto także wybrać przewiewny materac, które zapobiegnie gromadzeniu się elektryczności statycznej. Dzieci często ruszają się i kopią w swoich łóżeczkach, a w ten sposób wytwarzają elektryczność statyczną, która uniemożliwia spokojny sen. 

 

Polecamy wybór jedynie najlepszego materaca dla swojej małej pociechy: Dormeo Baby Pedic

Stworzyliśmy specjalny materac, odpowiedni także dla Twojego dziecka. Dormeo Baby Pedic zapewni kręgosłupowi maleństwa takie podparcie, jakiego potrzebuje, a jednocześnie umożliwi głęboki sen.

 

Materiał, który troszczy się o zdrowy sen dziecka

Wypełnienie materaca Baby Pedic wykonano z wysokiej jakości pianki nowej generacji - Ecocell ®. Jej trójwymiarowa struktura komórkowa zapewnia skuteczną cyrkulację powietrza i dba o komfort dziecka, dopasowując się do temperatury otoczenia. Ponadto, Ecocell® to antyalergiczny i antybakteryjny materiał zapewniający zdrowe warunku snu bez alergii. Nie musisz więc martwić się o zdrowie swojego dziecka, bo ryzyko wystąpienia u niego alergii jest mniejsze, gdy śpi na materacu Baby Pedic. Ten materac dla dzieci wykonano z dwóch warstw Ecocell ®. Dolna jest twardsza, a górna bardziej miękka, co pozwala na przewrócenie materaca na drugą stronę, kiedy dziecko podrośnie.  

 

Dlaczego dwie warstwy?

Powłoka materaca składa się z dwóch warstw, aby zapewnić doskonałe dopasowanie do ciała dziecka.

 Dolna, twardsza strona jest odpowiednia dla małych dzieci, ponieważ nie dopuszcza do zatapiania się twarzy dziecka w materacu, kiedy śpi ono na brzuchu.   

 A gdy dziecko śpi na plecach, twarde podłoże dba, aby kręgosłup dziecka spoczywał w odpowiedniej pozycji i zdrowo się rozwijał.     Kiedy maleństwo urośnie i stanie się szczęśliwym niemowlakiem, miękkie podłoże będzie dla niego odpowiedniejsze. Dlaczego? Otóż dopasuje się lepiej do ciągłych ruchów dziecka w ciągu nocy.

 

Dziecku będzie mu wygodnie w każdej pozycji, a jego sen będzie spokojny i głęboki, bez wybudzania się.

 

Materac Baby Pedic posiada nieprzemakalną poszewkę, którą można prać. Chroni ona i przedłuża cykl życia materaca. 

Dzieci często moczą materac, może on także bardzo szybko się zabrudzić. Jeśli chcesz oszczędzić sobie ciągłego prania materaca, spodoba Ci się poszewka, którą łatwo zdejmiesz i upierzesz w pralce w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Poszewkę wykonano z materiałów wysokiej jakości, które czynią ją niezwykle wytrzymałą. Chroni ona materac przed zanieczyszczeniami i w ten sposób przedłuża jego żywotność.

 

Niebieski dla chłopców, brzoskwiniowy dla dziewczynek…

Aby uczynić materac jak najbardziej atrakcyjnym dla dzieci, jego poszewka dostępna jest w dwóch kolorach – niebieskim i brzoskwiniowym.   Materace są dostępne w wymiarach 60 x 120 cm lub 70 x 140 cm.

 

12 lat gwarancji

Nie mamy wątpliwości, że spanie na materacu Baby Pedic będzie zdrowe i wygodne przez wiele lat, dlatego dajemy Ci na niego 12 lat gwarancji. Sprawdź, klikając tutaj.  

 W naszej specjalnej ofercie możesz także kupić taniej trójwarstwową poduszkę dziecięcą  Memosan Junior, która zapewni Twojemu dziecku wsparcie głowy i karku – kliknij tutaj.

 Życzymy Tobie i Twojemu dziecku przyjemnego snu!

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!