Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
Czy związek na odległość może przetrwać?

Czy związek na odległość może przetrwać?

Związek na odległość może przetrwać! Do tego potrzeba jedynie sporo chęci, wysiłku i planowania. Jeśli tylko zdasz sobie sprawę ze swojego szczęścia, a setki kilometrów od Ciebie jest ktoś, kto może pokonywać dzielące Was odległości codziennie, sukces w miłości murowany!

Związek na odległość może przetrwać! Do tego potrzeba jedynie sporo chęci, wysiłku i planowania. Jeśli tylko zdasz sobie sprawę ze swojego szczęścia, a setki kilometrów od Ciebie jest ktoś, kto może pokonywać dzielące Was odległości codziennie, sukces w miłości murowany!

Co więcej, jeśli Wasz związek przetrwa próbę dzielącej Was odległości, z pewnością pokonacie również inne przeszkody, które napotkacie na Waszej wspólnej drodze!

Związek na odległość jest jednym z najtrudniejszych związków

Każdy związek wymaga wiele wysiłku i wyrzeczeń, a gdy dodamy do tego odległość, jaka dzieli od siebie partnerów, staje się on jeszcze bardziej skomplikowany. W dzisiejszych czasach, szczególnie za sprawą internetu, który ułatwia kontakt ludziom z najodleglejszych zakątków świata, zjawisko związków na odległość jest powszechne.

Trwanie w związku na odległość to wielki trud iniepewność. Każdy związek wymaga od partnerów pewnego wysiłku i zaangażowania. Dobra komunikacja, szukanie kompromisu izrozumienie partnera, to tylko niektóre z podstawowych warunków takiej miłości.

Wielu ludzi sądzi, że związki na odległość rozpadają się z powodu dystansu, który dzieli partnerów, ale pamiętaj: rzeczywiście większość związków na odległość się rozpada, ale to samo dotyczy tradycyjnych związków.

Dystans jako zaleta

Związek na odległość może funkcjonować! Do tego potrzeba jedynie sporo chęci, wysiłku i wspólnego planowania. Związki na odległość mają wiele zalet, z czego wielu z nas w ogóle nie zdaje sobie sprawy.

Jeśli tylko zdasz sobie sprawę ze swojego szczęścia, a setki kilometrów od Ciebie jest ktoś, kto może pokonywać dzielące Was odległości codziennie, sukces w miłości murowany!

Co więcej, jeśli wasz związek przetrwa próbę dzielącej was odległości, z pewnością pokonacie również inne przeszkody, które napotkacie na Waszej wspólnej drodze. Istnieje wiele rodzajów związków partnerskich, a utrzymanie związku na odległość jest wyzwaniem, lecz jeśli uda się go utrzymać, przyniesie to partnerom satysfakcję. O związku mówimy, kiedy kobieta i mężczyzna interesują się sobą, troszczą się o siebie oraz kochają i cenią się wzajemnie. Ich wspólnym celem powinien być nieustanny rozwój związku. Najgorsze, co może przytrafić się każdej parze, to poczucie stagnacji ich związku i brak możliwości albo chęci rozwoju.

Nie pozwól, aby spotkało to także Wasz związek! Stała komunikacjaoraz chęć dokonywanie zmian w związku poprowadzą Was we właściwym kierunku, a do pełni sukcesu potrzebujecie tylko jednego: słów.

Jak poradzić sobie z dzielącą Was odległością?

Największa trudność w trwaniu w związku na odległość jest oczywista: stanowi ją dystans. Poniżej przedstawimy kilka kreatywnych rozwiązań tego problemu:

1. Grajcie w karty I inne gry on-line.

Komunikatory internetowe umożliwiają np. grę w karty „Uno” lub w kręgle.

2. Oglądajcie razem filmy.

Wypożyczcie ten sam film i zacznijcie go oglądać jednocześnie. Dzięki temu będziecie mogli na bieżąco wymieniać się swoimi spostrzeżeniami przez telefon (jeśli połączenia nie będą zbyt drogie) lub za pomocą komunikatora.

3. Planujcie rzeczy, które chcecie wspólnie zrobić w przyszłości.

Na pierwszy rzut oka może wydawać się to nudne, ale takie działanie pobudzi Waszą wyobraźnię i pomoże poradzić sobie z dzielącym Was dystansem. Najważniejsze, że będziecie pełni nadziei na wspólną przyszłość.

4. Wysyłajcie do siebie pocztówki i listy.

Może wydaje się to staroświeckie, ale to jeden z najbardziej romantycznych sposobów na podtrzymanie związku na odległość.

5. Bardzo ważne są również zdjęcia.

Ponieważ nie możecie cieszyć się swoją obecnością fizycznie, wysyłajcie sobie zdjęcia. Zrobienie sobie zdjęcia telefonem oraz wysłanie go jako MMS ukochanej osobie zajmie się dosłownie minutę. Dzięki temu będzie mogła cieszyć się Twoją obecnością cały czas.

6. Planujcie odwiedziny.

Najbardziej bolesne są pożegnania z partnerem, tym bardziej jeśli nie wiesz, kiedy znów go zobaczysz. Obiecujcie sobie regularne spotkanie i dotrzymujcie składanych obietnic!

Komunikacja

Podstawą funkcjonowania związku na odległość jest skuteczna komunikacja. Ważne jest, aby każde z Was czuło, że stanowi integralną i ważną część życia partnera, mimo iż nie spędzacie razem każdej chwili.

W dzisiejszych czasach komunikacja nie powinna być problemem. Poczta elektroniczna, kamerki internetowe, komunikatory, Skype czy aparaty cyfrowe bardzo ułatwiają podtrzymywanie kontaktu. Nic nie buduje jednak tak intymnej więzi jak możliwość usłyszenia głosu partnera. Dlatego weź do ręki telefon i zadzwoń. Rozmawiajcie przynajmniej 15 minut dziennie. Niech druga połówka wie, że o niej myślisz i że za nią tęsknisz.

Poświęcenie idyscyplina są także ważne w przypadku związków na odległość. Obojgu Wam musi zależeć na komunikacji telefonicznej, wysyłaniu maili i tradycyjnych listów.

Komunikowanie się jest dla partnerów rzeczą oczywistą, gdy przebywają razem. Jeśli jednak dzieli ich dystans, to brakuje mimiki, gestów i języka ciała. Dlatego też sztukę komunikacji w związkach na odległość należy doprowadzić do perfekcji.

Zaufanie

Ciężko jest obdarzyć kogoś zaufaniem. Tym bardziej gdy dzielą Was od siebie setki kilometrów.

Wierzyć w słowa wypowiadane przez telefon również nie jest łatwo, bo odbiera to możliwość obserwowania wyrazu twarzy partnera. W ten sposób kłamstwo przychodzi łatwiej, co dodatkowo przysparza drugiej stronie wątpliwości. Jednak bez wzajemnego zaufania i szczerości ryzyko rozpadu związku jest spore, bez względu na jego rodzaj.

Dając szansę związkowi na odległość, partnerzy muszą obdarzyć się wzajemnym zaufaniem i wiarą oraz pamiętać: jeśli partner chce Cię zdradzić, zrobi to, niezależnie od dzielącego Was dystansu. Niewierność zdarza się częściej w  tradycyjnych związkach, a dopuszcza się jej często osoba, której nigdy by się o to nie podejrzewało.

Po prostu kochaj i nie martw się przeciwnościami losu.

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!