Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
Dlaczego kobiety kochają drani?

Dlaczego kobiety kochają drani?

W niemal wszystkich filmach, jakie dotychczas powstały, twardy i bezwzględny facet zawsze zdobywa kobietę. Jeśli się nad tym zastanowisz, dojdziesz do wniosku, że nawet w liceum dranie zawsze spotykali się z najładniejszymi dziewczynami. Chodząc po mieście, często spotykasz rozrośniętych facetów z dziewczynami, o których zwykły facet może tylko pomarzyć. 

W niemal wszystkich filmach, jakie dotychczas powstały, twardy i bezwzględny facet zawsze zdobywa kobietę. Jeśli się nad tym zastanowisz, dojdziesz do wniosku, że nawet w liceum dranie zawsze spotykali się z najładniejszymi dziewczynami. Chodząc po mieście, często spotykasz rozrośniętych facetów z dziewczynami, o których zwykły facet może tylko pomarzyć.

Dlaczego tak się dzieje?

Może przystojni faceci stają się draniami...

Według społeczeństwa prawdziwy facet musi być silny, zaradny i dbać o kobietę, ale jednocześnie być wrażliwy. Wielu mężczyzn dąży do tego wizerunku, dopóki nie napotyka kretyna z sąsiedztwa, który traktuje swoją piękną dziewczynę jak rzecz. Nigdy do niej nie dzwoni i nie szanuje jej.

Więc w czym problem? Może mamy złe wyobrażenie o prawdziwym mężczyźnie?

1. Dranie są pewni siebie i władczy

Znają swoją wartość i nie zależy im na tym, co mówią inni. Są niezależnymi mężczyznami z krwi i kości, którzy nie potrzebują innych, aby ich wspierali i podnosili im ego. Według kobiet taka pewność siebie jest bardzo sexy.

Dranie nie muszą być umięśnieni czy szczególnie przystojni. Niektórzy z nich wyglądają nawet żałośnie, ale dla kobiet i tak są atrakcyjni.

2. Drań jest dla kobiety wyzwaniem

Wszyscy lubimy wyzwania, a kobiety przepadają za nimi jeszcze bardziej niż mężczyźni. Jeśli coś jest wyzwaniem, to efekt końcowy musi być wart wysiłku, prawda?

Kobiety przezwyciężą wszelkie przeszkody i zadadzą sobie wiele trudu, aby poznać tajemnicę, jaką są dla nich mężczyźni. Świadomość, że mężczyzna może zostawić ją w każdej chwili, także jest dla niej pociągająca. Im większe ryzyko, że facet odejdzie, tym więcej wysiłku włoży w zatrzymanie go przy sobie.

3. Kobiety zawsze starają się zmieniać mężczyzn. Taka ich natura

Kobietom podoba się perspektywa, że drań zmieni się tylko dzięki nim. Chociaż prawie nigdy tak się nie dzieje, kobiety zrobią wszystko, żeby upodobnić drania do siebie i stać się istotną częścią jego życia. Porządni faceci już są idealni i nie muszą się zmieniać, dlatego dla wielu kobiet wydają się nudni.

4. Dranie są interesujący, mają ciekawe zajęcia i robią to, na co mają ochotę

Nie muszą przed nikim się spowiadać. Jeśli zawsze trzymasz się zasad i pozwalasz, aby inni mówili Ci, co masz robić, szybko znudzisz się kobiecie. Życie nigdy nie jest nudne, jeśli towarzyszy Ci drań. Przeważnie podejmuje spontaniczne decyzje, pod wpływem chwili.

5. Dranie nikogo się nie boją

Wiele kobiet twierdzi, że nie lubi konfliktów i poszukuje mężczyzn, którzy także starają się ich uniknąć, ale to nie jest prawda. W głębi duszy każda kobieta byłaby szczęśliwa, gdyby jej drań wdał się w konflikt z facetem, który właśnie ją obraził lub próbował wykorzystać.

Jeśli połączymy wszystkie te elementy …

 ... uzyskamy siłę, charakter i ciekawą osobowość, a przede wszystkim pewność siebie. Kobiety uważają każdą z tych cech za bardzo sexy. Dranie również charakteryzują się nimi, więc nic dziwnego, że wielu z nich zdobywa najlepsze dziewczyny. Nie oznacza to, że ich zachowanie zawsze jest w porządku. Właśnie to w naturalny sposób przyciąga kobiety i temu nie potrafią się oprzeć.

Czy to znaczy, że wszyscy powinniśmy stać się draniami?

Nie, to wcale nie oznacza, że sukcesy z kobietami będziemy odnosić tylko jako dranie. Możemy wykorzystać to jako lekcję, z której dowiemy się, co przyciąga kobiety i jak uczynić to elementem naszej osobowości.

Kluczem jest pewność siebie

Jeśli wiesz, czego chcesz w życiu, i jesteś samodzielnym mężczyzną, możesz z tego czerpać pewność siebie. Dzięki temu staniesz się tak atrakcyjny dla kobiet jak ci dranie, prowadzający się z najpiękniejszymi dziewczynami. Nie musisz zacząć zachowywać się źle, ale możesz być bardziej władczy, trudniej dostępny i bardziej tajemniczy. Wtedy zaczniesz bardziej podobać się kobietom i staniesz się dla nich interesujący.

Związki bywają bardzo złożone, dlatego bardzo przydatne może być zastanowienie się nad tym, czego Twoja potencjalna partnerka szuka w mężczyźnie. Nawet drobne zmiany w Twoim sposobie bycia mogą na zawsze odmienić Twoje życie uczuciowe.

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!