Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
Dobry sen zaczyna się od dobrego materaca

Dobry sen zaczyna się od dobrego materaca

Korzyści płynące z dobrego snu są niezaprzeczalne. Po dobrze przespanej nocy jesteśmy pełni energii i gotowi na podjęcie wyzwań w nadchodzącym dniu. Jeżeli jednak budzisz się zmęczony i z bólem pleców, czas na zmianę materaca.

Korzyści płynące z dobrego snu są niezaprzeczalne. Po dobrze przespanej nocy jesteśmy pełni energii i gotowi na podjęcie wyzwań w nadchodzącym dniu. Jeżeli jednak budzisz się zmęczony i z bólem pleców, czas na zmianę materaca.

Jeżeli nie wiesz, który materac wybrać – klasyczny z metalowymi sprężynami lub wykonany z pianki z pamięcią kształtu – już nie musisz się martwić, ponieważ Dormeo Air łączy w sobie obie opcje.

Jego rdzeń wykonany jest z rewolucyjnych piankowych sprężyn z pamięcią kształtu Octaspring®, największej innowacji w projektowaniu materaców w ciągu ostatnich 20 lat.

Dopasowywanie się sprężyn w trójwymiarze

Nazwa Octaspring® nawiązuje do piankowych sprężyn o ośmiu bokach odpowiedzialnych za dopasowywanie się w trójwymiarze. Sprężyny ruszają się niezależnie we wszystkich kierunkach i dzięki temu optymalnie dopasowują się do ruchów ciała.

Niezależnie od pozycji, w której śpisz, wykonywane ruchy nie mają wpływu na materac, dlatego też nie poczuje ich twój partner po drugiej stronie łóżka i oboje się wyśpicie.

Materac ten w pełni dopasowuje się do twojego ciała i nie wywiera nacisku, co dzieje się w przypadku materaców sprężynowych. Zapewnia to większą wygodę oraz prawidłowy odpoczynek bez budzenia się i wiercenia w nocy.

Przewiewność

Konstrukcja plastra miodu piankowych sprężyn pozwala na ciągły przepływ powietrza przez materac, co zapewnia wyjątkowe uczucie świeżości, a przy tym wygodę związaną ze spaniem na materacu z pianką z pamięcią kształtu.

Wyjątkowa przewiewność zapewniona jest dzięki siatkowemu materiałowi po bokach materaca. Nie dziwi więc fakt, że Dormeo Air jest sześć razy bardziej przewiewny niż tradycyjne piankowe materace lub te z pianki z pamięcią kształtu.

Maksymalna wygoda

Materac posiada trzy warstwy. Spodnia warstwa jest bardziej miękka, a wierzchnia – twardsza, możesz więc wybrać, po której stronie będziesz spać. Warstwa środkowa wykonana jest ze 163 piankowych sprężyn o wysokości od 3 do 5 centymetrów. Są one ułożone w trzech strefach dla optymalnego podparcia różnych części ciała.

Górna i dolna bardziej miękka strefa podtrzymuje głowę, ramiona i nogi, natomiast środkowa, twardsza strefa podpiera biodra i dolną część pleców. Dzięki temu twój kręgosłup znajduje się w idealnym ułożeniu, bez względu na pozycję, w której śpisz.

Obudź się wypoczęty

Pokrycie materaca Dormeo Air ma antybakteryjną i hipoalergiczną powłokę, co sprawia, że idealnie nadaje się dla osób cierpiących na astmę i alergię.

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!