Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
  • Dostawa przez kuriera
  • 30 dni na zwrot
  • Możliwość rozłożenia na raty
Gorące mamuśki

Gorące mamuśki

Stereotyp Matki Polki – kury domowej – jest  już dawno nieaktualny.  Współczesne mamy są coraz bardziej zadbane i atrakcyjne. Sprawdź, jak pozostać na zawsze szczęśliwą kobietą i czuć się młodo bez względu na wiek. 

Stereotyp Matki Polki – kury domowej – jest  już dawno nieaktualny.  Współczesne mamy są coraz bardziej zadbane i atrakcyjne. Sprawdź, jak pozostać na zawsze szczęśliwą kobietą i czuć się młodo bez względu na wiek. 

 

Nie jest niczym odkrywczym, że współczesne mamy nie pasują do archetypu z dziecięcych opowiadań, w których występowały jako pulchne gospodynie domowe w fartuszkach i piekły ciasta. Zamiast lekcji szydełkowania często wybierają gimnastykę, pilates albo badminton, a wieczorem wcale nie padają na kanapę bez makijażu, w brudnych ubraniach i ze spuchniętymi kostkami.     

Niezależnie od tego, ile dzieci mają, współczesne matki to często kobiety zadbane: o szczupłej figurze, o którą dbają w siłowni i na łonie natury. Takie mamy mogą śmiało rywalizować z młodymi dziewczynami i niejednokrotnie prześcigają je w trosce o własne ciało.

To po części rezultat strachu przed starością, który skłania kobiety po 30-tce do wzmożonej troski o własny wygląd. Chcą zadowolić swojego partnera i będą się też cieszyć, jeśli inni mężczyźni będą się za nimi oglądać.

Współczesne mamuśki niosą ze sobą także pokusę zakazanego owocu. Mają dziecko i przeważnie są w związku, a jedno i drugie, przynajmniej z założenia, stanowi przeszkodę dla innych mężczyzn.

Ryzyko od zawsze uchodzi za afrodyzjak(np. marzenie o seksie w miejscu publicznym), a to, że mamy są przeważnie doświadczone, jest fetyszem dla wielu mężczyzn.

Dla niektórych mężczyzn wizja seksu ze starszą kobietą, która mogłaby być ich matką, jest bardzo podniecająca, kiedy mówią; „Spałem z jego matką” zauważając z wątpliwym humorem: „…żeby sprawdzić dogłębnie, skąd na świat przyszedł mój kolega”.

 

Co koncepcja „nowych matek” oznacza dla kobiet?

Bądźmy szczerzy – seksapil każdej kobiety spada po urodzeniu dziecka. Dodatkowe kilogramy, rozstępy, karmienie piersią i utrata ochoty na seks z pewnością przyczyniają się do tego, a rezultatem jest spadek pewności siebie.    

Wszyscy znamy stereotyp, że mężczyźni z wiekiem stają się coraz bardziej atrakcyjni, a kobiety wprost przeciwnie. Dlatego ważna jest samoświadomość kobiety, że może być sexy, nawet kiedy prowadzi przed sobą wózek lub niesie dziecko w nosidełku.

Poczucie, że mężczyźni uważają je za fizycznie atrakcyjne i że są tacy, którzy chcieliby pójść z nimi do łóżka (i nie mówimy tu o stałym partnerze), dodaje kobietom pewnosci siebie.

 Ma to istotne znaczenie także dla zdrowia: kobiety, które dbają o siebie, zwracają uwagę na to, co jedzą i regularnie ćwiczą (nawet jeśli chcą tylko zadowolić innych), a to z pewnością czyni je zdrowszymi od tych, które nie troszczą się o siebie i swój wygląd.

 

Pułapki

 Idea „nowych matek” jest mile widziana w świecie kobiet, ale niesie ze sobą także pułapki.

Niektóre mamy podchodzą do niej zbyt poważnie i zakładają za ciasne staniki, za małe koszule, za krótkie spódniczki, chcąc w ten sposób zadowolić innych, ale efekt jest odwrotny do zamierzonego.

Nie ma nic gorszego niż np. 50-letnia kobieta ubrana w młodzieżowe ciuchy i flirtująca z 20-letnim studentem lub młoda mama, która tak bardzo chce być zauważona, że przez swój wygląd i głos staje się irytująca i tandetna.

Dlatego żadna kobieta nie może żyć w oderwaniu od rzeczywistości: wciąż pozostaje matką i partnerką. Najważniejsze to poznać odpowiedni sposób na połączenie tych ról z oryginalnym i delikatnie prowokującym stylem ubierania, a także zachowaniem odpowiednim do wieku.

Wyobraźcie sobie legendarną Marilyn Monroe pchającą dziecinny wózek. A teraz wyślijcie ją tak w myślach na spacer zatłoczoną ulicą. Czy znajdzie się ktoś, kto na nią nie spojrzy?

 

Mamuśki w telewizji

Współczesne mamuśki warte grzechu to nasze stare znajome z telewizora i wielkiego ekranu. Pamiętacie film „Absolwent”, w którym młodzieniec Benjamin Braddock (Dustin Hoffman) ma romans z panią Robinson?

 

Najgorętsze mamuśki na świecie

Amerykańskie media co roku publikują rankingi najgorętszych mamusiek na świecie. W 2010 roku najwyżej znalazły się w nich Demi Moore (żona 15 lat młodszego Ashtona), Heidi Klum, Angelina Jolie, Victoria Beckham i inne.

Dziś atrakcyjne mamuśki to prawie wszystkie gwiazdy Hollywood, które można znaleźć w różnych rankingach, publikowanych w zależności od męskich fantazji. Należą do nich: Salma Hayek, Monica Bellucci, Halle Berry, Catherine Zeta-Jones i inne.

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!