Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
Jak poprawić swój wizerunek?

Jak poprawić swój wizerunek?

Ludzie, którzy posiadają zdrowe podejście do siebie, lepiej radzą sobie z problemami życiowymi niż te o niskim poczuciu własnej wartości. Nie wchodzą także w trudne i bolesne związki tak często, jak ci o niskim ego.

Ludzie,którzy posiadają zdrowe podejście do siebie, lepiej radzą sobie z problemami życiowymi niż te o niskim poczuciu własnej wartości. Nie wchodzą także w trudne i bolesne związki tak często, jak ci o niskim ego.   

Czytając i zastanawiając się nad poniższym tekstem, zainspirujesz się do poprawy obrazu własnej osoby. Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu i podążaj za nim – tylko w ten sposób dowiesz się, co dla Ciebie najlepsze.

 

4 metody, które na pewno działają

 

1. Gdy spotykasz się z innymi, rozmawiaj o zdrowiu, szczęściu i rozwoju. Myśl pozytywnie, spełniaj dobre uczynki i oczekuj tego, co najlepsze, bo tylko na to zasługujesz.  

Wiele osób nigdy nie dostaje tego, o czym marzy, ponieważ boi się o tym głośno mówić. Nie otrzymujemy podwyżki, bo się o nią nie ubiegamy, nie jedziemy na szkolenie, bo obawiamy się być roszczeniowi. Nie tędy droga!

Uwierz, że najlepsze rzeczy, jakie może zaoferować życie, czekają na tych, którzy nie wahają się po nie sięgnąć.

 

2. Ciesz się swoim szczęściem i sukcesami innych, a także zapewniaj im pomoc oraz wsparcie w razie potrzeby.

Widząc koleżankę w nowej sukience, lub kolegę w nowym samochodzie, uśmiechnij się i pomyśl, że Twoi znajomi to naprawdę fajni, dobrze się prezentujący ludzie, z których możesz być dumny.

 

3. Zapomnij o błędach przeszłości i skup się na przyszłych sukcesach. Zawsze rób wszystko najlepiej jak potrafisz, abyś mógł być dumny, że stanąłeś na wysokości zadania.

Nie oglądaj się wstecz – ta słynnna dewiza amerykańskiej bohaterki powieści jak ulał pasuje do wszelkich trudnych sytuacji. Z błędów należy wyciągnąć wnioski, a o przeszłości nie myśleć.

Żaden kierowca nie będzie dobrze prowadził samochodu, jeśli droga za nim interesuje go bardziej, niż droga przed nim. Tak samo jest w życiu.

 

4. Jeśli pomożesz komuś i nie będziesz oczekiwać niczego w zamian, na pewno zostanie Ci to wynagrodzone.

Oczekiwanie wdzięczności z reguły nie ma większego sensu, bo rzadko nasze starania bywają należycie docenione. Często rodzina i znajomi uważają, że Twoja pomoc im się po prostu należy. Zatem nie zawracaj sobie głowy oczekiwaniem ‘spłaty długu wdzięczności’. Pomogłeś dlatego, że jesteś dobrym człowkiem, który robi właściwe rzeczy.

Ciesz się każdą chwilą! Wczoraj należy do historii, jutro jest zagadką, a dziś jest darem!

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!