Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
  • Dostawa przez kuriera
  • 30 dni na zwrot
  • Możliwość rozłożenia na raty
Jak zadbać o komfort  na wakacjach?

Jak zadbać o komfort na wakacjach?

Planując urlop często wspominamy poprzednie wyjazdy… Oglądamy zdjęcia ze słonecznej Chorwacji, z górskich szlaków, kempingów i słonecznych plaż. Szczęśliwi uśmiechamy się do siebie planując kolejne przygody… I nikt oczywiście nie chce pamiętać o tym, że podróż nam się dłużyła, córka pytała czy daleko jeszcze, żona narzekała, że jest jej zimno nocą, mąż, że kark boli, bo poduszka niewygodna...

Planując urlop często wspominamy poprzednie wyjazdy… Oglądamy zdjęcia ze słonecznej Chorwacji, z górskich szlaków, kempingów i słonecznych plaż. Szczęśliwi uśmiechamy się do siebie planując kolejne przygody… I nikt oczywiście nie chce pamiętać o tym, że podróż nam się dłużyła, córka pytała czy daleko jeszcze, żona narzekała, że jest jej zimno nocą, mąż, że kark boli, bo poduszka niewygodna... Nikt tego nie wspomina, bo każdy ma nadzieję, że tym razem będzie inaczej i za rok znowu będziemy mogli dzielić się wspaniałymi wspomnieniami. Co możemy zrobić, żeby uniknąć kłótni, bólu karku i niedospanych nocy?

Ból w karku, ból głowy i poczucie niewyspania – życzymy sobie, aby nie towarzyszyły nam podczas naszego wymarzonego urlopu, a jednak życzenie to często okazuje się pobożne. Objawy te mogą wynikać z nieprawidłowego ułożenia ciała podczas snu, jak też z wyziębienia lub przegrzania organizmu. Możemy je w podróży złagodzić, dostarczając sobie i rodzinie wygody podczas snu.

Producenci kołder, koców i poduszek, prześcigają się, aby zapewnić ich szeroką ofertę, ale tylko kilku z nich ma na tyle bogaty wybór, że w jednym miejscu kupimy wszystko, czego potrzebujemy. Bez zbędnych poszukiwań, z przydatnymi podpowiedziami i bez obawy, że zakup będzie nietrafiony. Z pewnością jedną z takich marek jest Dormeo. Przyjrzyjmy się ofercie pod kątem spokojnego snu w podróży. Mamy więc:

  • poduszki anatomiczne: dają oparcie zarówno głowie, jak i szyi. Takie sprofilowanie poduszki to gwarancja spokojnego, głębokiego snu i braku dolegliwości, związanych z obciążeniem karku, szczególnie po długiej podróży. Specjaliści Dormeo przygotowali na tę okazję unikatowe Flip Dormeo – zaprojektowane z myślą o dłuższym pobycie w samochodzie czy samolocie. Mają one praktyczny rozmiar, pozwalający łatwo umieścić je pod głową. Mikrowłókna Wellsleep® sprawiają, że są wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku. Kupujemy je w zestawie dla całej rodziny. Na dłuższe wyprawy autem czy samolotem idealnym rozwiązaniem będzie też poduszka podróżna Memosan Silver. Świetnie dopasowuje się do kształtu głowy i szyi, a na dodatek zawiera włókna srebra. Można śmiało dać jej za nie złoty medal, bo dzięki nim nie elektryzuje się, nie powoduje alergii i zabija nieprzyjemne aromaty.
  • poduszki aromatyczne. Oj przydadzą się na niedużej i zamkniętej przestrzeni, którą czasami dzielimy na dodatek z pupilem.  Ulubione zapachy zapewniają relaks i poczucie bezpieczeństwa w podróży. Dormeo skorzystał z patentu wszywania w poduszki aromatycznych saszetek. Poduszka Dormeo Aromatherapy z pewnością pozwoli szybciej i spokojniej zasnąć. Delikatny, świeży zapach pomoże też wyciszyć dziecko, które w podróży może szczególnie dawać się we znaki.

Zatrzymując się przy naszych pociechach, możemy pomyśleć o jeszcze kilku trickach, które pozwolą cierpliwiej znosić niedogodności wyjazdu:

  • odpowiedni dobór koloru – barwy mają szczególny wpływ na nasze dzieci. Niektóre je uspokajają, inne pobudzają, prawie każde ma swoje faworyzowane kolory. Zresztą również dorośli chcą otaczać się ulubionymi barwami. Pamiętając o tym Dormeo proponuje duży wybór poduszek w ciepłych i stonowanych kolorach;
  • ulubione zwierzątko w podróży z dzieckiem – poduszki-przytulanki dzieci często traktują jak przyjaciół. Rozmawiają z nimi, nadają imiona, dzielą się troskami. Dormeo Baby Pillow-Toy Teddy to produkt typu 2w1 – ma twarz misia, co zatrzymuje uwagę dziecka i jest niezwykle wygodną podusią do spania.

Dodatkowo warto dobrać do poduszki kocyk, w ulubionym kolorze i o miłym zapach. Kocyk dobieramy zwracając uwagę również na jego hipoalergiczność. Nakrycie powinno być zrobione z materiałów niepowodujących kichania i kataru, bo to przecież rozdrażnia i jest świetnym pretekstem do niepotrzebnych kłótni. Koce Dormeo Flip, które można dobrać do poduszek Flip, są wykonane w 100% z mikrofibry poliestrowej oraz pianki Wellsleep ®, co zapewnia środowisko bezpieczne dla alergików.

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!