Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
Koszmar o agresywnym, zielonym wężu

Koszmar o agresywnym, zielonym wężu

Czy zdarza Ci się mieć koszmary senne? Przeczytaj historię jednej z naszych czytelniczek, która śniła o agresywnym, zielonym wężu. Każdy sen coś oznacza, mówi wiele o naszym życiu i stanie psychicznym. Sprawdź, jak proponujemy zainterpretować taki sen.

Czy zdarza Ci się mieć koszmary senne? Przeczytaj historię jednej z naszych czytelniczek, która śniła o agresywnym, zielonym wężu. Każdy sen coś oznacza, mówi wiele o naszym życiu i stanie psychicznym. Sprawdź, jak proponujemy zainterpretować taki sen.

 

Sen o zielonym wężu:

Śniło mi się, że oglądałam swoje stare zdjęcia. Jedno z nich przedstawiało mnie w wieku 6 lat i zielonego węża (podobnego do kobry), który leżał na moich ramionach. Wszystko wskazywało na to, że był to mój zwierzak, a ja się nim opiekowałam.

 Za kilka sekund zdjęcie stało się rzeczywistością, ale ja nie byłam już małą dziewczynką. Moja mama spała w łóżku, a ja położyłam obok węża i wróciłam po niego za kilka minut. Powtarzałam tę czynność kilkakrotnie, ale za którymś razem zobaczyłam swoją mamę chowającą się w kartonowym pudełku. Zaśmiałam się, bo pomyślałam, że boi się węża i wzięłam go na ręce.  

 Później zobaczyłam moją mamę, która krzyczała i ocierała twarz z łez. Pokazała mi ranę, gdzie ugryzł ją wąż, kiedy wślizgnął się do pudełka. Chciałam zabrać ją do lekarza, ale odmówiła, bo nie była pewna, czy to wąż ją ugryzł. 

Chciałam zabrać węża, ale zaczął być agresywny. Wąż zapomniał o naszym przywiązaniu i chciał zaatakować mamę i mojego brata. Kiedy chciałam go złapać, atakował także mnie. Zauważyłam, że z jego kłów płynie trucizna, a następnie zniknął w ścianie.

 Poszłam do kuchni, żeby zobaczyć, jak radzą sobie mama i brat. Było z nimi wszystko w porządku, ale bardzo się bali. Chwyciłam kilka kuleczek, żeby rzucać nimi w węża i zadzwoniłam po tępiciela szkodników. Kiedy chciałam złapać za klamkę, ktoś otworzył drzwi.  Zaskoczona krzyknęłam, bo przecież wąż blokował przejście.

Ta osoba potwierdziła, że rzeczywiście wąż grasuje w domu, ale pójdzie przyjrzeć mu się z bliska. Poszłam za nią i zobaczyłam dwa nieruchome, małe węże.

 Rzucałam w nie kulkami i próbowałam złapać. W drugiej strony korytarza wypełzł kolejny mały wąż i połączył się z pozostałymi, tworząc jedno wielkie stworzenie, które zaczęło  szybko zmierzać w kierunku kuchni.

 Wpadłam w panikę, zaczęłam trząść się i krzyczeć, bałam się, że zrobi coś mojej mamie i bratu, ale nie mogłam się poruszyć. Wtedy się obudziłam.

 

 Nasza Interpretacja:

 Wąż to symbol, który bardzo często pojawia się w snach.

Odnosząc się do Twojego snu, wydaje mi się, że zawsze żyłaś z wężem. Trudno powiedzieć, kim on jest. Wśród Twojej bliższej lub dalszej rodziny, sąsiadów, w kręgu przyjaciół i znajomych może czaić się mnóstwo podłych osób… a Ty wiesz najlepiej, kto z nich towarzyszy Ci przez całe życie, zagrażając Tobie i Twoim najbliższym.

Udowadnia to pierwsza i druga scena z Twojego snu. Występuje tam wąż. Być może był on pasywny, kiedy byłaś młodsza, a teraz zaczyna syczeć i walczyć o Twoją uwagę.

Wiadomość wysyłana przez Twoją podświadomość pokazuje, że boisz się krzywdy, jakiej mogą doświadczyć Twoi najbliżsi przez osobę, której zaufałaś. Teraz zaczynasz widzieć prawdę lub widzisz ją podświadomie – czas pozbyć się tych zmartwień lub przestać tłumić swoją seksualność, nawet jeśli miałoby to skrzywdzić innych.

 Boisz się intymności, seksualności i zobowiązań. To może być wytłumaczenie symbolu węża.

 3 małe węże łączące się w jeden są symbolem większej ilości podobnych problemów.

 Ewentualnie może to być desperacka próba podzielenia problemu/węża na drobniejsze części, aby go choć trochę unieszkodliwić, ale niestety nie udaje Ci się to. Wąż wraca i jest coraz bardziej niebezpieczny. Pora zacząć coś robić i pozbyć się go raz na zawsze.

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!