Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
Kształt ust może zdradzać, jaka jest w łóżku…

Kształt ust może zdradzać, jaka jest w łóżku…

Kształt kobiecych ust może zdradzać więcej niż Ci się zdawało. Naukowcy znaleźli interesujące powiązanie między kształtem kobiecych ust a zdolnością pań do osiągania orgazmu.

Kształt kobiecych ust może zdradzać więcej niż Ci się zdawało. Naukowcy znaleźli interesujące powiązanie między kształtem kobiecych ust a zdolnością pań do osiągania orgazmu.

Stuart Brody, profesor psychologii z Uniwersytetu Zachodniej Szkocji i znany specjalista z zakresu zachowań seksualnych, twierdzi, że na podstawie kobiecych ust może przewidzieć prawdopodobieństwo osiągnięcia przez nią orgazmu.

Spójrz na guzek pod zagłębieniem na górnej wardze

Najpierw dr Brody przeprowadził podobne badania na podstawie kobiecych pośladków i wrażliwości palców. W swoich ostatnich badaniach opublikowanych w magazynie Journal of Sexual Medicine wskazywał na zależność między orgazmem pochwowym a guzkiem pod zagłębieniem na górnej wardze. W połowie wysokości górnej wargi znajduje się guzek, który może zdradzać więcej, niż by się wydawało.

Wyniki badania

Badanie przeprowadzono na podstawie internetowej ankiety, w której wzięło udział 258 kobiet, głównie ze Szkocji, o średniej wieku 27 lat. Okazało się, że wydatny guzek pod zagłębieniem na górnej wardze oznacza większe prawdopodobieństwo osiągnięcia przez kobietę orgazmu pochwowego.

Nie wierzysz?

Jeśli uważasz to za bzdurę, możesz być na właściwym tropie. Wyniki tych badań są rzeczywiście kontrowersyjne. Po pierwsze nie wszyscy naukowcy uważają, że istnieje różnica między orgazmem pochwowym a łechtaczkowym. Inni badacze sądzą, że należy wziąć pod uwagę także inne czynniki – ponieważ wydatny guzek na ustach może dodawać kobiecie atrakcyjności, ma ona więcej okazji do współżycia i przyciąga lepszych kochanków. Ponadto kobiety, na których przeprowadzono badania, subiektywnie oceniły wielkość swoich ust.

Mimo to wiele osób ufa profesorowi Brody’emu, bo odkrył istotne zależności między cechami fizycznymi a seksualnością.

 

 

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!