Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
  • Dostawa przez kuriera
  • 30 dni na zwrot
  • Możliwość rozłożenia na raty
Miłość często zaczyna się... w pracy!

Miłość często zaczyna się... w pracy!

¼ wszystkich związków, które kończą się małżeństwem, rozpoczęła się biurowym romansem. Ale takie związki mogą przynieść także wiele problemów. Przeczytaj dalej i dowiedz się, jakie są zalety i pułapki romansów w pracy. 

¼ wszystkich związków, które kończą się małżeństwem, rozpoczęła się biurowym romansem. Ale takie związki mogą przynieść także wiele problemów. Przeczytaj dalej i dowiedz się, jakie są zalety i pułapki romansów w pracy.

 

Wydaje się, że firmy są otwarte i tolerancyjne wobec takich związków. Ale nie zawsze jest tak dobrze…

 

Miłość w pracy: korzyść dla firmy?

Miłość niesie ze sobą entuzjazm, także w pracy. Eksperci mówią o efekcie synergii, który zwiększa produktywność i skuteczność w pracy. Wynikiem podwyższonego poziomu hormonów jest zwiększona motywacja.

 Inną kwestią jest też to, że każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony przed partnerem.

Pary dodają sobie w pracy otuchy i pocieszają, dlatego łatwiej przejść im trudne chwile, a ich biurowy związek może uczynić dużo dobrego.

 

Druga strona medalu

Kiedy dwie osoby z tego samego zespołu zakochają się w sobie, nie wróży to przeważnie niczego dobrego. Zazwyczaj zespół ulega rozwiązaniu lub partnerzy przechodzą do różnych zespołów. Najlepszą radą dla par pracujących w tych samych zespołach jest to, aby nie okazywali uczuć w pracy…

Nie oznacza to, że muszą ukrywać związek, bo nie powiedzie się to na dłuższą metę. Najlepiej ujawnić się przed współpracownikami, ale dopiero wtedy, gdy będziesz wiedzieć, że Twój związek jest stabilny i pewny.

 

Plotki, plotki, plotki...

Każda nowinka w pracy jest powodem do plotek. Świeży związek to coś, do czego zlatuję się najwięcej żądnych wrażeń sępów, którzy wątpią w produktywną pracę pary zakochanych.

Ale nie poddawaj się! Prawdziwa miłość przezwycięży każdą przeszkodę. Ci partnerzy, który pracują w różnych działach, mają łatwiej, bo nie są ze sobą w stałym kontakcie. 

 

Najgorzej mają szefowie i sekretarki

Romanse są akceptowane w większości firm, ale możesz mieć problemy, jeśli zaczniesz romansować z szefem. Taki związek może być najtrudniejszy, a na pewno najwięcej się o nim plotkuje.

 Rozstanie jest szczególnie bolesne, bo ktoś musi odejść z pracy. Zazwyczaj podwładny. Zapamiętaj: “Jeśli zwiążesz się z kolegą z pracy, najwyżej stracisz kumpla, ale jeśli zwiążesz się z szefem, możesz stracić pracę.”

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!