Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
  • Dostawa przez kuriera
  • 30 dni na zwrot
  • Możliwość rozłożenia na raty
Nie mieścisz się w letnie ubrania?

Nie mieścisz się w letnie ubrania?

Wiele osób po zimie obawia się, że znów będzie musiało wciskać się w za mały kostium kąpielowy… W dodatku, zwiewne letnie ubrania odkryją więcej niż sobie życzysz. Nie panikuj! Wciąż jeszcze jest nadzieja i trochę czasu na przygotowanie Twojego ciała na nadejście lata.

Wiele osób po zimie obawia się, że znów będzie musiało wciskać się w za mały kostium kąpielowy… W dodatku, zwiewne letnie ubrania odkryją więcej niż sobie życzysz. Nie panikuj! Wciąż jeszcze jest nadzieja i trochę czasu na przygotowanie Twojego ciała na nadejście lata.

Główni winowajcy odpowiedzialni za nadmierne kilogramy kryją się w Twoim domu. Słodkie ciastka, duże porcje na talerzu, które zawsze zjadasz, bo przecież nie wolno wyrzucać jedzenia. To wszystko przyczynia się do tego, że nie możesz schudnąć. Mamy więc dla Ciebie kilka prostych i skutecznych rad, dzięki którym przezwyciężysz chęć sięgania po jedzenie.

 1. Opróżnij lodówkę

Jeśli ją otworzysz, zobaczysz mnóstwo produktów, których nawet cała rodzina nie jest w stanie zjeść przed upływem terminu ważności. Wyeliminuj ze swojej diety wiele produktów, także słodyczy i słonych przekąsek.

• Jeśli nie będziesz mieć w domu lodów, czekolady albo słonych przekąsek, wykluczysz ryzyko buszowania po lodówce w poszukiwaniu czegoś niezdrowego do wieczornego filmu.

• Jeśli w Twojej kuchni nie ukryjesz chipsów, nie będzie kusiło Cię zjedzenie całej paczki.

Zapamiętaj: Lepiej nie robić niezdrowych zapasów, ale wypełnić lodówkę owocami i warzywami.

2. Omijaj kuchnię szerokim łukiem

Jeśli wieczorem pracujesz przy kuchennym stole, bardzo trudno będzie Ci się oprzeć podjadaniu.

Zapamiętaj: Kuchnia powinna być przeznaczona tylko do gotowania i jedzenia, a nie do spotkań towarzyskich czy pracy.

3. Wyrzuć luźne ubrania

Jeśli ubrania będą rosły razem z Tobą, nie zauważysz, że Twoje pośladki stają się pełniejsze, brzuch coraz grubszy, a uda szersze.

Zapamiętaj: Jeśli kupujesz ubrania, które są idealnie dopasowane, szybko zauważysz, że zaczynają być za małe. Wtedy zaczniesz kontrolować co jesz i w porę ćwiczyć.

4. Mniejsze talerze, kubki i szklanki

Badania pokazują, że odchudzanie torpedują często za duże talerze, kubki i szklanki. Zazwyczaj nakładamy na talerz tak dużo, jak się tylko da, i zjadamy z niego wszystko. Do zaspokojenia Twojego głodu wystarczyłaby już połowa takiej porcji.

To samo dotyczy szklanek. Im są większe, tym więcej z nich pijemy. W przypadku wysokokalorycznych napojów, jak słodzone napoje gazowane, soki czy alkohol, szybko zaczniesz przyjmować za dużo kalorii.

Zapamiętaj: Możesz przechytrzyć swój organizm kupując mniejsze talerze, kubki i szklanki, a w rezultacie jedząc i pijąc mniej.

5. Porządna dawka snu

Wiele badań udowodniło, że nadwaga może być wynikiem braku snu lub nawet sporadycznej bezsenności. Osoby, które nie przeznaczają odpowiednio dużo czasu na sen, są zmęczone i często sięgają po tuczące przekąski, szukając pocieszenia w jedzeniu. W nocy najłatwiej znaleźć drogę do lodówki i szuflady z czekoladkami.

Zapamiętaj: U osób śpiących tylko przez pięć godzin ryzyko nadwagi jest o 50% większe niż u osób przesypiających osiem godzin w ciągu nocy.

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!