• Dostawa przez kuriera
 • 30 dni na zwrot
 • Możliwość rozłożenia na raty

15 LAT DORMEO Przy każdym zakupie PREZENT - kupon o wartości 100zł

Rodzina Dormeo

 • Jak się śpi w młodych, polskich rodzinach?

  Jak się śpi w młodych, polskich rodzinach?

  Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny to niesamowite wydarzenie w życiu  rodziców, rodzeństwa, dziadków, cioć – całego otoczenia. Musimy wówczas przewartościować swoje priorytety, zmienić cały porządek dnia. Najdotkliwiej odczuwają to jednak sami rodzice. To na nich bowiem spoczywa największa odpowiedzialność za wychowanie i opiekę nad młodym członkiem rodziny. Trudno tu cokolwiek zaplanować – podział obowiązków, zakres odpowiedzialności za dane aspekty wychowania, a tym bardziej grafik dnia. Ile czasu na sen poświęcają w takim razie polskie, młode rodziny? Czy jego ilość i jakość pozwala im właściwie funkcjonować?

 • Podział obowiązków w domu - można to zrobić sprawiedliwie?

  Podział obowiązków w domu - można to zrobić sprawiedliwie?

  Czy w swoich związkach macie jasny podział obowiązków? Ty robisz pranie, odbierasz dziecko ze szkoły, partner gotuje i sprząta, a może obowiązki domowe spoczywają tylko na jednym z Was? Z jednej strony mamy zwolenników tradycyjnego podziału obowiązków domowych, gdzie to kobiety ogrywają najważniejszą rolę i przyjmują na siebie znaczną ich część. Z drugiej zaś coraz popularniejszy staje się równy ich podział. Często tryb życia partnerów jest zupełnie różny. Rynek pracy staje się coraz bardziej elastyczny, zmieniają się także godziny naszego snu. Jak w tej sytuacji wypracować dogodne dla obojga rozwiązanie?

 • Kreatywne spotkania w sypialni dla Ciebie i dla Twoich dzieci

  Kreatywne spotkania w sypialni dla Ciebie i dla Twoich dzieci

  Drodzy rodzice, jak często Wam się zdarza, że Wasze pociechy wbiegają skoro świt do waszej sypialni, wskakując wam do łóżka z radosnym okrzykiem? Dzieci potrzebują bliskości i zabawy. W zabieganym świecie poranki stają się najlepszym momentem na wspólne spędzanie czasu. Jak w ciekawy sposób wykorzystać ten moment, kiedy nie musimy się jeszcze spieszyć do pracy, a głowy nie zaprzątają nam rachunki, projekty, zlecenia czy konflikt z kolegą z pracy? Poniżej prezentujemy kilka sposobów na ciekawe spędzanie poranków z dziećmi – zarówno tych zabieganych, jak i bardziej spokojnych. 

 • Maja i Zuzia - opowieść o Rodzince Dormeo

  Maja i Zuzia - opowieść o Rodzince Dormeo

  Rodzinka Dormeo to my! Dlaczego? Bo śpimy na materacach marki Dormeo, pod głowa mamy poduszki Dormeo, nakrywamy się kołdrami i kocami Dormeo - nie tylko podczas snu. Dormeo to super zabawa, o czym przeczytasz tu! Opowiemy Wam kilka historii. Dormeo urodziło się we Włoszech. Tata mówi, że to dobra, rodzinna marka. Bardzo dobra - takich zabaw i snów to jeszcze nie było! Ja opowiem! Nie - teraz moja kolej! A własnie, że moja...

 • Wakacje z dziećmi

  Wakacje z dziećmi

  Wakacje z dziećmi to głównie ograniczenia? Nie musi tak być! Zaplanuj dobrze ten bezcenny czas - otwórzcie się na świat. Ucz się od dzieci spontaniczności. Mama i tata animują! Warto zaplanować wspólną podróż, bo to wyjątkowe dni, kiedy dorastamy obok siebie i sprawdzamy się w nowych sytuacjach.

 • Najlepszy materac dla pary

  Najlepszy materac dla pary

  Niewiele rzeczy jest bardziej istotnych dla dobrego zdrowia i samopoczucia niż sen. Jeśli jedno lub oboje z Was ma problemy ze snem, może się to nawet odbić na Waszym związku.

 • Gotów na nowego zwierzaka?

  Gotów na nowego zwierzaka?

  Chcesz przyjąć pod dach nowego członka rodziny? Może kota, psa, królika, ptaszka albo rybki? Czy dobrze się nad tym zastanowiłeś i czy masz świadomość tego, co taka decyzja ze sobą niesie?

 • Jak usypiać dziecko?

  Jak usypiać dziecko?

  Chociaż noworodki potrzebują 18 godzin snu na dobę, ich równowaga snu łatwo może zostać zaburzona. Dlatego często zdarza się, że dzieci mają problemy ze snem nocą. Podobnie jak niektórzy dorośli, noworodki budzą się 4-5 razy w ciągu nocy.

 • Czy Twoje dziecko jest bezpieczne?

  Czy Twoje dziecko jest bezpieczne?

  Nieodpowiedni materac może być niebezpieczny dla dzieci. Jeśli jest zbyt miękki, nos dziecka może w nim zatonąć, a dziecko nie będzie mogło przekręcić głowy, żeby złapać oddech. To poważne zagrożenie dla zdrowia Twojego dziecka. 

 • Płacz czy manipulacja?

  Płacz czy manipulacja?

  Płacz to bezpośrednia i szczera reakcja płynąca prosto z serca, która wyraża nasze emocje. Ludzki płacz spełnia pożyteczne funkcje – czyści powierzchnię oczu, usuwa toksyny z organizmu, które kumulują się pod wpływem stresu. Jednak wiele osób używa łez, aby emocjonalnie szantażować i manipulować.

 • Podręcznik dla niedosypiających rodziców

  Podręcznik dla niedosypiających rodziców

  Czy za każdym razem, kiedy słyszysz, że sypialnia powinna stać się oazą spokoju, irytujesz się? My doskonale wiemy, że odpoczynek, spokój i rozrywka to tylko pobożne życzenia wielu rodziców... Mamy dla Ciebie wskazówki, które w końcu pomogą Ci budzić się rano w pełni sił. 

 • Wiosenny flirt w sklepie

  Wiosenny flirt w sklepie

  Dlaczego nie skorzystać z okazji i nie poflirtować w miejscu, do którego, poza pracą, chodzisz najczęściej, czyli w sklepie? Jeśli jesteś singlem, możesz wykorzystać tę okazję na rozpoczęcie rozmowy. Poznaj 4 sposoby, jak to zrobić...    

 • Co robić, by dziecko spało lepiej?

  Co robić, by dziecko spało lepiej?

  Kiedy Twoje dziecko przyjdzie już na świat, nie oczekuj jedynie cudownych chwil. Nadejdą też bezsenne noce. W takich chwilach pomocne mogą okazać się poniższe wskazówki. Dzięki nim Twoje dziecko, a więc i Ty, będziecie spać lepiej.  

 • 10 błędów w wychowaniu nastolatków

  10 błędów w wychowaniu nastolatków

  Czy wychowujesz przysparzającego kłopotów nastolatka? Zdążyłeś już przez niego osiwieć i wciąż nie wiesz, jak z nim postępować? A po przerwie od szkoły sytuacja jedynie się pogarsza... Nie martw się – 10 naszych wskazówek na pewno Ci pomoże.

 • Dokucza Ci wiosenne przemęczenie?

  Dokucza Ci wiosenne przemęczenie?

  Zrób wszystko, aby wiosną tego roku nie dostać się w szpony przemęczenia. Jest to możliwe, gdy przeznaczasz zbyt mało czasu na sen i odpoczynek. Wczesną wiosną trzeba ponownie naładować akumulatory. Zastosuj nasze sztuczki, a na pewno zwalczysz objawy wiosennego przemęczenia.

 • Śmiej się z 24 odwiecznych różnic…

  Śmiej się z 24 odwiecznych różnic…

  Różnice pomiędzy płciami są tak stare jak świat. Czy w swoim codziennym życiu traktujesz je jako “zło konieczne”? A może po prostu wzbudzają Twoją wesołość? Aby tak właśnie było, przeczytaj nasze 24 prawdy o obu płciach.

Zapisz się do newslettera

Będziesz otrzymywać nasze najnowsze artykuły i informacje o nowościach i specjalnych ofertach w sklepie Dormeo.
 • Metody płatności
  Możesz dokonać płatności online, przy odbiorze, a także rozłożyć płatność na raty.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni.
 • Wsparcie telefoniczne
  Masz pytania, sugestie, chcesz złożyć lub anulować zamówienie, złożyć reklamację? Zadzwoń: 22 512 54 00
 • Bezpieczne płatności
  Możesz mieć pewność, że płatności w naszych sklepach są w 100% bezpieczne. Dbamy o Twoją prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych.

Dormeo

Wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego snu - najwyższej jakości materace, materace nawierzchniowe, kołdry, poduszki, pościel i inne tekstylia do sypialni i łazienki.
Zapisz się do newslettera

Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwońcie!