Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
  • Dostawa przez kuriera
  • 30 dni na zwrot
  • Możliwość rozłożenia na raty
Samotne wieczory?

Samotne wieczory?

Walentynki już za nami, a Ty nadal jesteś bez partnera/partnerki? Wszędzie wisiały serduszka, Twoje koleżanki dostały bukiety kwiatów, wszyscy znajomi przechwalali się, jak spędzili święto zakochanych, a Ty czujesz się, jakbyś był jedyną osobą, która nadal nie znalazła swojego księcia/królewny...

Walentynki już za nami, a Ty nadal jesteś bez partnera/partnerki? Wszędzie wisiały serduszka, Twoje koleżanki dostały bukiety kwiatów, wszyscy znajomi przechwalali się, jak spędzili święto zakochanych, a Ty czujesz się, jakbyś był jedyną osobą, która nadal nie znalazła swojego księcia/królewny...

To z pewnością nie jest prawda, a Ty możesz świetnie bawić się nawet bez partnera! Przygotowaliśmy dla Ciebie przepisy na najlepsze samotne wieczory w życiu!p

Zacznij od faktów…

Byłeś sam w Walentynki? Ależ Walentynki to najzwyklejszy dzień – to handlowcy ochrzcili go mianem święta zakochanych, żeby móc sprzedawać więcej pluszaków, kwiatów i czekoladek. Wiele par wcale nie świętuje tego dnia… zatem Walentynki nie są powodem, by przez 2 najbliższe tygodnie być w depresyjnym nastroju.

Bycie singlem – przekleństwo czy błogosławieństwo?

Nawet jeśli po Walentynkach wydaje Ci się, że nie mogło przytrafić Ci się nic gorszego niż bycie singlem, przypomnij sobie o zaletach tego stanu rzeczy. Możesz robić wszystko, na co masz ochotę, nie musisz się do nikogo dostosowywać, a Twoje życie jest zupełnie niezależne.

Czas na poważny związek jeszcze nadejdzie. Najważniejsze jest teraz korzystanie z uroków życia!

Dlatego za każdym razem, gdy z witryny sklepowej będą przyglądać Ci się pluszaki i serduszka, pociesz się, że Twoje Walentynki były wolne od komplikacji i niepotrzebnych stresów. Oczywiście nie znaczy to, że możesz spędzić ten dzień przed telewizorem z dużą tabliczką czekolady…

Rozpieść się!

Walentynki to święto miłości – także do samego siebie! Dlatego zacznij robić coś, na co miałeś ochotę już od dawna.

Możesz poświęcić na to cały dzień: znajdź czas na zakupy, a wieczorem na saunę i masaż. Nie tylko zadbasz o siebie, ale następnego dnia poczujesz się zrelaksowany i pełen energii, a przede wszystkim odporny na ckliwe opowieści znajomych o romantycznych wieczorach, jakie spędzili.

Zorganizuj imprezę!

Czy wokół Ciebie znajdują się jacyś single, którzy nie użalają się nad sobą i cieszą się pełnią życia? Tak? To idealnie, zorganizuj imprezę!

Zaplanuj ją po swojemu: to może być szalona impreza, spokojny wieczór filmowy, turniej gier, ale możesz posunąć się dalej... Możliwości są nieograniczone, a jedno jest pewne – rano w pracy będziesz mieć większego kaca niż znajomi, którzy spędzili wieczór ze swoimi partnerami.

Nic!

Twój poprzedni chłopak był zapalonym sportowcem? Dziewczyna była imprezowiczką? Pewnie nie miałeś czasu na leżenia na kanapie i nicnierobienie. Teraz możesz spędzać czas jak tylko chcesz.

Jeśli masz ochotę, w swoje samotny wieczór połóż się w piżamie na kanapie, zamów dużą pizzę i włącz ckliwą komedię romantyczną. Nikt się nie dowie, a już na pewno nie będzie Cię za to krytykować!

Masz ochotę na towarzystwo? Zaproś najlepszą przyjaciółkę, kup butelkę wina i wieczór na pewno będzie udany.

Babska impreza!

Masz wiele przyjaciółek-singielek? Świetnie – to oznacza, że cieszysz się życiem bez granic.. Zastanawiałeś się nad zorganizowaniem imprezy i wynajęciem striptizera?

To najlepszy sposób na przeżycie wieczoru, którego nigdy nie zapomnisz. Jeśli striptizer to zbyt śmiała propozycja dla Ciebie, wypożyczcie ulubione filmy z seksownymi aktorami, a później oglądajcie je przez cały wieczór i obgadujcie ich bez żadnych zahamowań.

Jeśli szukasz jeszcze ciekawszych pomysłów, to radzimy grę, podczas której odkryjecie Wasze tajemnice. Popularna butelka z pewnością dostarczy wielu pikantnych historyjek oraz okazji do śmiechu i udowodni, że można się świetnie bawić, nie będąc w stałym związku.

Wróć do dawno zapomnianego hobby!

Kiedyś miałeś hobby, ale teraz nie możesz znaleźć na nie czasu? Może to dobry moment na odświeżenie starego zamiłowania – tym razem do rzeczy, o której zapomniałeś dawno temu.

Bez wyrzutów sumienia możesz poświęcić kilka godzin na swoje hobby lub kompletnie niekonstruktywną czynność, która sprawi Ci radość.

Lubisz surfować po internecie i bawią Cię śmieszne filmiki? Dlaczego miałabyś nie przesiedzieć wieczoru przed komputerem? Lubisz gotować i od lat planujesz, że uporządkujesz swoje przepisy?

Zrób to teraz – nie tylko skutecznie zapomnisz o samotności, ale także zrobisz coś pożytecznego, co przyniesie Ci poczucie dumy.

Ucieknij!

Oczywiście nie dosłownie! Skoro nie musisz kupować drogiego prezentu, płacić za romantyczną kolację ani tracić żadnych pieniędzy na to głupie święto, możesz wydać oszczędności w inny sposób.

Wybierz się na weekend do spa, odwiedź którąś z europejskich stolic, pojedź na narty albo spotkaj się z dawno niewidzianym znajomym. Zaplanuj tę wycieczkę jak tylko chcesz, a ponieważ wiele czasu spędzisz w drodze, zapomnisz o samotności.

Po prostu zignoruj dobre rady znajomych!

To chyba najprostsze rozwiązanie: po prostu ignoruj popularne powiedzenie, że tylko nieudacznicy nie mają chłopaka/dziewczyny przy boku. Rozejrzyj się wokół – ile związków jest naprawdę szczęśliwych, a ile małżeństw się rozwodzi?

Czy lepiej jest poznać tę właściwą osobę trochę później i być szczęśliwym, czy zdecydować się na związek z kimś, kto do Ciebie nie pasuje i potem boleśnie się rozchodzić? Wybór należy do Ciebie.

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!