Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
 • Dostawa przez kuriera
 • 30 dni na zwrot
 • Możliwość rozłożenia na raty
Śmiej się z 24 odwiecznych różnic…

Śmiej się z 24 odwiecznych różnic…

Różnice pomiędzy płciami są tak stare jak świat. Czy w swoim codziennym życiu traktujesz je jako “zło konieczne”? A może po prostu wzbudzają Twoją wesołość? Aby tak właśnie było, przeczytaj nasze 24 prawdy o obu płciach.

Zdecyduj sam, co jest prawdą, a co nie:

 1. Kobiety mają więcej wyobraźni niż mężczyźni. Potrzebują jej, żeby mówić mężczyznom, jacy są wspaniali.
 2. Kobietom zdarzają się różne błędy. Mężczyznom zdarzają się tylko 2 rodzaje błędów. Nowy model samochodu i nowy model kobiety.
 3. Szczęśliwy mężczyzna to taki, który zarabia więcej, niż jest w stanie wydać jego żona. Szczęśliwa kobieta to taka, która znajdzie takiego mężczyznę.
 4. Mężczyźni, gdy się budzą, wygladają tak samo, jak wtedy, gdy się kładli do łóżka. Kobiety niestety wyglądają rano gorzej.
 5. Gdy kobieta ma depresję, dużo je lub idzie na zakupy. Mężczyźni wybierają się na wojnę z sąsiednim krajem, lub przynajmniej udzielają pouczeń źle parkującemu (ich zdaniem) sąsiadowi.
 6. Mężczyzna wyda 10 złotych na rzecz wartą 5 złotych, ale jej potrzebuje. Kobieta kupi po cenie promocyjnej 5 złotych rzecz wartą 10 złotych, ale jej nie potrzebuje.
 7. Mężczyzna pragnie być pierwszą miłością, a optymalnie, również pierwszym kochankiem swojej kobiety. Kobieta dokładnie na odwrót: chce być ostatnią miłością i kochanką (a najlepiej – żoną) swojego mężczyzny.
 8. Gdy mężczyzna bardzo kocha swoją kobietę, chce ją poślubić. Gdy kobieta bardzo kocha swojego mężczyznę, chce mieć z nim dziecko.
 9. Jeśli kobieta chce być idealnie szczęśliwa z mężczyzną, wystarczy, że go troszkę kocha, ale za to musi go bardzo dobrze rozumieć. Jeśli mężczyzna chce być szczęśliwy z kobietą, musi ją bardzo kochać, oraz nie starać się jej zrozumieć.
 10. Gdy kobieta poślubia mężczyznę, oczekuje, że on się zmieni, ale on się nie zmienia. Gdy mężczyzna poślubia kobietę, oczekuje, że ona się nie zmieni, ale ona się zmienia.
 11. Mężczyźni często się żenią z wygody. Kobiety często wychodzą za mąż tylko po to, by nie być starą panną.
 12. Kobiety martwią się o swoją przyszłość do momentu, gdy wyjdą za mąż. Mężczyźni nigdy nie martwią się o swoją przyszłość do momentu, gdy się ożenią.
 13. Kobiety chętnie wspominają mężczyzn, za których mogły wyjść za mąż. Mężczyźni chętnie wspominają kobiety, których nie poślubili.
 14. Mężczyzna zauważa 2 razy w życiu, że nie rozumie swojej kobiety: zanim ją poślubi i gdy już ją poślubi.
 15. Są 2 rzeczy, które sprawiają, że życie żony jest szczęśliwe: gdy się jej pozwoli planować wszystko na swój sposób i gdy się pozwolić wszystko robić na swój sposób.
 16. Żonaci mężczyźni żyją dłużej niż single, ale jednocześnie nie wszyscy żonaci chcą żyć długo.
 17. Każdy żonaty mężczyzna powinien natychmiast zapominać o wszystkich swoich błędach. Nie ma sensu, żeby dwie osoby w małżeństwie pamiętały o tej samej rzeczy.
 18. Odrzucony mężczyzna szybko żeni się z inną, popełniając zwykle poważny błąd. Odrzucona kobieta unika nowego związku, popełniając również błąd, ale gdy już przezwycięży traumę, zwykle w następnym związku jest szczęśliwa.
 19. Mężczyźni są jak samochody – niemal wszyscy są wspaniali przez pierwszy rok.
 20. Kobieta ma ostatnie słowo w każdej kłótni. Wszystko co mężczyzna mówi po tym słowie, to początek nowej kłótni.
 21. Jeśli kobiety by wiedziały, o czym myślą mężczyźni, nie przestawałyby ich bić.
 22. Mężczyźni są trochę jak zwierzęta - jednocześnie są wspaniałymi pluszakami.
 23. Czy można sobie wyobrazić świat bez mężczyzn? Byłby to świat bez wojen i pełen wielu (nie całkiem) szczęśliwych kobiet.
 24. Kobieta ma dwa typy broni: makijaż i łzy.  
x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!