Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
Śpij dłużej i łatwiej zdawaj egzaminy!

Śpij dłużej i łatwiej zdawaj egzaminy!

Jeśli śpisz z książką pod poduszką, ale nigdy jej nie otwierasz, możesz być pewny, że żadna magia nie pomoże Ci zapamiętać jej treści. Ale sen i wiedza nie są zupełnie od siebie niezależne - sen jest niezbędny do zapamiętywania i koncentracji.

Jeśli nie wysypiasz się  w trakcie nauki, zdolność zapamiętywania obniża się, a książka wydaje się nie mieć końca. To samo dzieje się przed egzaminem. Jeśli nie prześpisz poprzedzającej go nocy, organizm nie dostanie odpowiedniej ilości tlenu, a powieki będą Ci ciążyć. Żadna kawa nie pomoże!

Okazuje się, że studenci, którzy śpią dłużej, łatwiej zdają egzaminy!

 

Jeśli chcesz błyszczeć i być zrelaksowany na egzaminie, musisz przespać 8 godzin

Czy to w ogóle możliwe? Często nie możesz sobie pozwolić na 8-godzinny sen przed egzaminem lub innym ważnym zadaniem. Po prostu nie ma na to czasu. Dlatego polecamy spędzić godziny przeznaczone na sen tak wygodnie i skutecznie jak to tylko możliwe.

Zapewnij sobie głęboki i odżywczy sen, który wypełni Twoje komórki mózgowe energią!

Mózgowi wystarczy nawet 5 godzin snu, ale musisz spać naprawdę głęboko.

 

Wyłącz wszystkie urządzenia elektryczne na czas bezcennych godzin snu

Przyciemnij pokój, a przede wszystkim upewnij się, że masz porządny materac i poduszkę, na których natychmiast możesz zasnąć. Przewracanie się z boku na bok to strata czasu. 

Pozbądź się swojej starej poduszki, jeszcze z czasów podstawówki, i skrzypiącego materaca. Zdecyduj się na materac z pianki Ecocell – nowoczesnego, sprężystego materiału, który dopasowuje się do kształtów ciała i dba o kręgosłup.

Obolałe mięśnie karku, które są efektem ślęczenia nad książką, może ukoić poduszka z pianki z pamięcią kształtu, która dopasowuje się do mięśni i przygotowuje je do snu.

 

Będziesz zaskoczony efektami!

Nawet, jeśli śpisz 5 godzin, poczujesz się lepiej niż po 8 godzinach na zużytym łóżku. W spaniu panuje zasada, że jakość jest lepsza niż ilość. Po dawce głębokiego snu będziesz mieć lepszy nastrój rano i łatwiej będzie Ci się uczyć. Nauczysz się więcej w ciągu jednego dnia, a na egzaminie przypomnisz sobie rzeczy, które zdawało Ci się, że dawno zapomniałeś.

 

Znowu chcesz budzić się przez całą noc? Nie, nie warto!

Zapewnij sobie materac najwyższej jakości za rozsądną cenę. Polecamy materac Memory 2+12 Silver Plus.

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!