Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
  • Dostawa przez kuriera
  • 30 dni na zwrot
  • Możliwość rozłożenia na raty
"Stwórz niezapomniane Święta dla swoich dzieci

"Stwórz niezapomniane Święta dla swoich dzieci

Przez cały rok czekamy zniecierpliwieni i z nowymi nadziejami na Święta Bożego Narodzenia. Czy jednak zdajemy sobie sprawę z tego, dla kogo jest to najważniejszy dzień w roku? Odpowiedź brzmi: dla dzieci. To one czekają na Świętego Mikołaja i na wspaniałą, magiczną atmosferę tych Świąt. Ty zapewne chcesz stworzyć prawdziwie niezapomniane Święta w tym roku, a my Ci w tym pomożemy!

Przez cały rok czekamy zniecierpliwieni i z nowymi nadziejami na Święta Bożego Narodzenia. Czy jednak zdajemy sobie sprawę z tego, dla kogo jest to najważniejszy dzień w roku? Odpowiedź brzmi: dla dzieci. To one czekają na Świętego Mikołaja i na wspaniałą, magiczną atmosferę tych Świąt. Ty zapewne chcesz stworzyć prawdziwie niezapomniane Święta w tym roku, a my Ci w tym pomożemy!

Przygotowania do Wigilii

Świętowanie Bożego Narodzenia powinno być poprzedzone kilkudniowymi przygotowaniami. Należy zadbać o najdrobniejsze szczegóły, aby stworzyć specjalnie dla Twoich dzieci prawdziwy spektakl. Później tylko wystarczy wspólnie cieszyć się magią Świąt!

Jedzenie

Zdecyduj się jakie posiłki będą serwowane do świątecznego stołu oraz czy posiadasz wszystkie niezbędne składniki. Przygotuj również specjalne, przepyszne danie dla dzieci!

Domowe przysmaki na Święta

Wspaniałym pomysłem jest wspólne przygotowanie domowych przysmaków i wypiekó w na kilka dni przed Świętami np. chleba z dodatkiem imbiru. I wiecie co? Dzieci mogą oczywiście uczestniczyć w przygotowaniach- będzie to dla nich forma edukacji oraz skróci im czas oczekiwania na Wigilię.

Spędźcie ze sobą czas

Święta powinny być czasem spędzanym w gronie najbliższych i tych, których kochamy. Powinieneś tak zaplanować dni przed Świętami, aby jak najwięcej czasu poświęcić swoim dzieciom. Wspólna rozmowa oraz zabawy na pewno przypadną dzieciakom do gustu! Posłuchaj ich uważnie, a usłyszysz wskazówki co najbardziej chciałyby dostać pod choinkę.

Starannie wybierz prezenty

Każdy rodzic chce obdarować swoje dziecko niezwykłym prezentem na Święta. Jednak tu pojawia się dylemat wyboru pomiędzy tym, czego dzieci chcą, a tym czego naprawdę potrzebują. Prostym rozwiązaniem jest wybór prezentu, który jednocześnie będzie użyteczny, jak i zabawny.

Pakowanie prezentów

Po wybraniu odpowiednich prezentów, nadszedł czas na ich pakowanie. Otwieranie prezentów to specjalna gratka dla dzieci i dorosłych, zatem upewnij się, że forma zapakowania prezentów tym bardziej wzbudzi ich ciekawość. Opakowania powinny być kolorowe i interesujące, ponieważ są pierwszą rzeczą, które Twoje dzieci będą widzieć pod choinką.

Domowe dekoracje

Dekorowanie domu pięknymi, świątecznymi ornamentami to kolejna czynność, w której mogą uczestniczyć dzieci. Pozwól mi pomóc trzy tworzeniu domowych dekoracji czy strojeniu choinki. Naucz ich tworzyć specjalne świąteczne dekoracje z papieru czy kartonu. Wykonane samodzielne płatki śniegu, bałwanki, choinki, renifery czy świąteczne skarpetki z pewnością stworzą magiczną atmosferę Świąt dla Twoich dzieci.

Wigilia

Kiedy nastanie Wigilię, jest to czas na niezapomniane przeżycia dla Twoich dzieci. Postaraj się, aby te chwile były dla nich niezwykłe.

Stwórz magiczną atmosferę Świąt

Dzieci będą pod wrażeniem, jeżeli uda Ci się stworzyć idealną atmosferę w Święta. Wyłącz światło i zapal jedynie lampki na choince. Potajemnie zadzwoń dzwoneczkami od czasu do czasu i razem wydlądajcie przez okno, aby zauważyć zaprzęg Świętego Mikołaja. Proste i zabawne!

Pomóż im uwierzyć

Wielu dorosłych uważa, że wiara w Świętego Mikołaja jako dziecko, to jedno z najpiękniejszych wspomnień w ich życiu. Postaraj się upewnić swoje dzieci, że Święty Mikołaj naprawdę istnieje. Załóż strój Mikołaja, uśmiechnij się i stwórz niezapomniane wspomnienia dla tych, których najbardziejsz kochasz.

Pokaż jak bardzo ich kochasz

Święta to nie tylko czas obdarowywania się prezentami czy tworzenia świątecznej atmosfery dzięki domowym dekoracjom. To przede wszystkim święta dzielenia się radością i magią Świąt. Upewnij się, że Twoje dzieci wiedzą, jak bardzo ich kochasz i doceniają to.

 

Wesołych Świąt!

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!