Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
W tych sytuacjach gra wstępna nie jest konieczna

W tych sytuacjach gra wstępna nie jest konieczna

Pewnie setki razy słyszałeś, że gra wstępna jest najważniejszym elementem życia seksualnego kobiety. Pisze o tym każdy magazyn dla mężczyzn, a ten stereotyp jest powtarzany przez telewizję i znajomych. Do tej pory przeszedłeś już takie pranie mózgu, że nawet nie myślisz o seksie bez gry wstępnej. Tym artykułem łamiemy schematy: gra wstępna rzeczywiście jest ważna, ale w pewnych sytuacjach spokojnie możesz ją pominąć.

 

Pewnie setki razy słyszałeś, że gra wstępna jest najważniejszym elementem życia seksualnego kobiety. Pisze o tym każdy magazyn dla mężczyzn, a ten stereotyp jest powtarzany przez telewizję i znajomych. Do tej pory przeszedłeś już takie pranie mózgu, że nawet nie myślisz o seksie bez gry wstępnej. Tym artykułem łamiemy schematy: gra wstępna rzeczywiście jest ważna, ale w pewnych sytuacjach spokojnie możesz ją pominąć. Kiedy?

Po udanej imprezie

Imprezowaliście całą noc i świetnie się bawiliście. Wypiliście po kilka drinków i pokazaliście na parkiecie, na co Was stać. Atmosfera w zatłoczonym klubie była fantastyczna i poczuliście, że między Wami jest chemia. Kiedy po takiej nocy, znajdziecie się u niej albo u Ciebie, nie będziecie potrzebować gry wstępnej – ona pewnie przez cały wieczór fantazjowała o seksie z Tobą.

Kiedy przekroczycie próg mieszkania, ona zdąży zerwać z Ciebie ubranie jeszcze zanim dotrzecie do sypialni. Po co się bronić?

Po długiej rozłące

Po długim rozstaniu, ze względów zawodowych, rodzinnych albo po odpoczynku od siebie, ponowne spotkanie będzie cudowne. W czasie, kiedy nie byliście razem, rozbudziły się nie tylko Wasze uczucia, ale i libido.

Od razu po spotkaniu na lotnisku będziecie chcieli nawzajem się rozebrać. Poczekajcie jednak aż będziecie sami. Kiedy w końcu dotrzecie do bezpiecznej przystani we własnej sypialni, nie będzie sensu tracić czasu na takie formalności jak gra wstępna – przecież byliście osobno przez tak długi czas!

W miejscach publicznych

Większość kobiet nie zgadza się na seks w miejscu publicznym. Jeśli jednak masz szczęście i Twoja kobieta podnieca się na myśl o tym, że może zostać przyłapana, pamiętaj – seks w takich miejscach nie wymaga żadnej gry wstępnej!

Najlepiej w ogóle jej nie zaczynać, bo w ten sposób znacząco zwiększy się ryzyko przyłapania na gorącym uczynku.

Miejsca publiczne nie są zresztą najlepsze na grę wstępną – kabina w toalecie nie należy raczej do najbardziej romantycznych miejsc na świecie. Jeśli Twoją kobietę jednak kręci seks w takich miejscach, już sama myśl o nim rozgrzeje ją tak bardzo, że nie będzie potrzebować gry wstępnej!

Po wieczorze panieńskim lub ślubie

Wydarzenia związane ze ślubem niesamowicie wpływają na kobietę. Już to zauważyłeś?

Może ona wrócić z wieczoru panieńskiego lub ślubu o wiele bardziej zainteresowana seksem. Chcesz wiedzieć dlaczego? Ma to dwa powody: jeśli nie chce się pobierać, będzie się kochać z Tobą, aby uczcić swoją niezależność; a jeśli chce wyjść za mąż, w ten sposób będzie przekonywać Cię, że jest odpowiednią kobietą dla Ciebie!

W każdym razie przyjęcie weselne rozbudzi jej zmysły, a Ty będziesz mógł zrezygnować z gry wstępnej!

Kiedy nie macie czasu

Wbrew ogólnie przyjętym normom, możecie się kochać, nawet jeśli nie macie czasu. Pewnie myślisz, że kobieta prędzej zrezygnuje z seksu niż zechce się śpieszyć – to nie prawda.

Jeśli będzie w odpowiednim nastroju chętnie zgodzi się na szaleństwa w sypialni chwilę przed wyjściem do pracy. Szybkie numerki też mają swój urok – o ile nie zdarzają się za często!

Tylko wyjątek od reguły!

Chociaż nie jest konieczna w niektórych sytuacjach, gra wstępna jest bardzo istotnym elementem seksu. Więc nie myśl sobie, że nasze porady pozwalają Ci z niej zrezygnować – Twoja kobieta na pewno nie będzie tego tolerować na dłuższą metę.

Okazje wybieraj mądrze i ostrożnie. Wtedy będziesz wiedzieć, kiedy gra wstępna nie jest potrzebna i nie będziesz zdawać się na przypadek!

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!