• Dostawa przez kuriera
 • 30 dni na zwrot
 • Możliwość rozłożenia na raty

15 LAT DORMEO Przy każdym zakupie PREZENT - kupon o wartości 100zł

Jak zadbać o siebie po 50?

Jak zadbać o siebie po 50?

Jeśli ktoś Wam próbuję wmówić, że życie po 50 trzeba przestawić na inne tory, z pewnością nie powinniście go słuchać! Nie możemy poddawać się takim stereotypom! Pamiętajmy, że niezależnie od wieku powinniśmy sami być największymi sprzymierzeńcami naszej kondycji, samopoczucia i motywacji do działania. Poniżej podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by przeżyć drugą młodość i cieszyć się każdym dniem.

Jeśli ktoś Wam próbuję wmówić, że życie po 50 trzeba przestawić na inne tory, z pewnością nie powinniście go słuchać! Nie możemy poddawać się takim stereotypom! Pamiętajmy, że niezależnie od wieku powinniśmy sami być największymi sprzymierzeńcami naszej kondycji, samopoczucia i motywacji do działania. Poniżej podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by przeżyć drugą młodość i cieszyć się każdym dniem.

 

Zacznijmy od odkrywania małych radości każdego dnia!

Aby móc czerpać radość z każdego dnia, musimy sobie uświadomić, że nasze życie nie zawsze przypomina sceny, które oglądamy na ekranach telewizorów czy w kinach. Nie zawsze przecież wybieramy się w dalekie podróże, wysyłamy dzieci na najlepsze uniwersytety, cieszymy się awansami i sukcesami w pracy. Prawdziwe szczęście w życiu tkwi właśnie w docenianiu tych najmniejszych chwil! Małe codzienne aktywności, takie jak przygotowywanie obiadów, wyjście na spacer czy zakupy wcale nie muszą być nudne i monotonne! W każdej z takich chwil możemy wyjść poza nasze utarte standardy działania i nauczyć się nimi cieszyć na nowo!

Zapomniane pasje

Czy chcemy, aby nasz wiek nas ograniczał? Aby determinował nasze życie? Z pewnością nie J Aby odzyskać wiarę we własne siły, warto odświeżyć sobie dawne pasje i zainteresowania! Chciałaś kiedyś nauczyć się szyć, otworzyć własną kwiaciarnię, a może namalować obraz? Będąc 20-latkiem myślałeś o nauce gry na gitarze oraz wyprawie w góry z namiotem? Skończ z wymówkami i odkładaniem tego na później. Ludzie, którzy wiecznie odkładają swoje plany i marzenia na potem, nigdy ich nie realizują. Wiek wcale nie jest wymówką, aby rezygnować ze swoich młodzieńczych marzeń.

Dobra forma

Radość i zadowolenie niezależnie od wieku idzie w parze ze zdrowiem i dobrą kondycją, dzięki którym mamy siłę na realizację naszych planów i czerpanie radości z każdego dnia. Recepta jest prosta – dużo ruchu najlepiej na świeżym powietrzu, zdrowa i zbilansowana dieta oraz efektywna regeneracja. Warto znaleźć równowagę między aktywnym życiem a wypoczynkiem. Regularny, dostosowany do intensywności naszego życia sen to podstawa dobrego samopoczucia. O zdrowy sen najlepiej zacząć od podstaw – a więc od dobrej poduszki. My szczególnie polecamy poduszki anatomiczne, które nie tylko zadbają o zdrowy sen, ale także o nasze kręgosłupy. W ofercie znajdują się modele: miękka poduszka anatomiczna Aloe Vera 50x70, wykonana ze specjalnej pianki wiskoelastycznej która reaguje na ruchy, wagę i temperaturę ciała, poduszka anatomiczna Memosan 30x50 oraz poduszka anatomiczna Silver-ION 30x50 z piankowymi wypustkami masującymi podczas snu głowę oraz kark.

Dobre nastawienie

Przede wszystkim jednak, będąc po 50, nie można zamykać się na nowe możliwości. Nasze życie w dużej mierze zależy od naszego nastawienia. Pamiętajmy, że nasze samopoczucie, radość i energia rzutują także na naszych najbliższych – partnerów, dzieci czy znajomych. Dzięki świeżemu, pozytywnemu nastawieniu relacje z nimi mogą zyskać zupełnie nowy wymiar.

 • Metody płatności
  Możesz dokonać płatności online, przy odbiorze, a także rozłożyć płatność na raty.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni.
 • Wsparcie telefoniczne
  Masz pytania, sugestie, chcesz złożyć lub anulować zamówienie, złożyć reklamację? Zadzwoń: 22 512 54 00
 • Bezpieczne płatności
  Możesz mieć pewność, że płatności w naszych sklepach są w 100% bezpieczne. Dbamy o Twoją prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych.

Dormeo

Wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego snu - najwyższej jakości materace, materace nawierzchniowe, kołdry, poduszki, pościel i inne tekstylia do sypialni i łazienki.
Zapisz się do newslettera

Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwońcie!