• Dostawa przez kuriera
 • 30 dni na zwrot
 • Możliwość rozłożenia na raty

15 LAT DORMEO Przy każdym zakupie PREZENT - kupon o wartości 100zł

Materace nawierzchniowe - idealne dla studentów!

Materace nawierzchniowe - idealne dla studentów!

Moje problemy z alergią zaczęły się chyba na początku studiów. Na początku to nie był problem. Usypiałam w każdych warunkach. W trzyosobowym pokoju, na piętrowym łóżku, na materacu który pamięta czasy Muńka Staszczyka. Dopiero niedawno alergia przerwała tę akademikową sielankę. Na szczęście moja siostra znalazła rozwiązanie. Materac nawierzchniowy przywrócił mi sny!

Mam na imię OIa i odwiedzam moją starszą siostrę żeby… się wyspać. Jeszcze kilka lat temu to nie było możliwe, ale od kilku lat dom Marty i Michała zamienia się w oazę spokoju. Oczywiście w pewnych określonych porach i z drobnymi wyjątkami.

Do wyjątków należą poranki, gdy budzisz się z trójką dzieci na głowie, albo niektóre weekendy kiedy musisz zostać z tymi dziećmi.

Właściwie to nie muszę – chcę! Czasami lubię się nimi zajmować. Czasami to naprawdę fajnie, poczuć się jak w domu. Bo wiadomo – akademik, to nie dom. W akademiku się nie śpi. W akademiku dobrze jest zamieszkać na pierwszym roku studiów, ale potem…

Moja potem trwa już kilka lat. Od kliku lat piszę pracę magisterską z filozofii. Czekam na właściwy czas, a on zbliża się powoli. I chyba niedługo nadejdzie, bo zaczynam mieć dość akademika. Nocnych imprez, hałasu i… alergii.

Moje problemy z alergią zaczęły się chyba na początku studiów. Ale na początku to nie był problem. Usypiałam w każdych warunkach. W trzyosobowym pokoju, na piętrowym łóżku, na materacu który pamięta czasy Muńka Staszczyka (wtajemniczeni wiedzą już, że wciąż mieszkam w akademiku UW, na tzw Kicu, czyli na ulicy Kickiego), ale już niedługo, już niedługo…

Powtarzam to mojej siostrze zawsze, gdy ja odwiedzam. Ostatnio to było w okolicy moich urodzin (nie powiem których). Dzieciaki zadzwoniły, że będzie niespodzianka i…

Dostałam materac nawierzchniowy Dormeo Renew i poduszkę Memosan.  Jasiek powiedział, że poduszka była gratis i że to taki specjalny prezent od niego (Jasio to ekspert od memosanów).

Moja rodzina trochę mnie już zna i stwierdzili, że z takim materacem , to mogę sobie mieszkać w akademiku do trzydziestki (i pewnie tak będzie).

Rozwinę materac na moim starym łóżku i jest szansa, że się wyśpię. Niektórzy już zaczęli się uczyć do egzaminów poprawkowych, inni jak ja piszą pracę magisterską. Myślę, że ten prezent stanie się akademikowym hitem.

Chcesz żeby Twoje dorosłe dziecko obroniło się w terminie? Kup mu materac, na który nie będzie narzekać i poduszkę, od której nie boli głowa. Dormeo w akademiku – tego jeszcze nie było!

 • Metody płatności
  Możesz dokonać płatności online, przy odbiorze, a także rozłożyć płatność na raty.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni.
 • Wsparcie telefoniczne
  Masz pytania, sugestie, chcesz złożyć lub anulować zamówienie, złożyć reklamację? Zadzwoń: 22 512 54 00
 • Bezpieczne płatności
  Możesz mieć pewność, że płatności w naszych sklepach są w 100% bezpieczne. Dbamy o Twoją prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych.

Dormeo

Wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego snu - najwyższej jakości materace, materace nawierzchniowe, kołdry, poduszki, pościel i inne tekstylia do sypialni i łazienki.
Zapisz się do newslettera

Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwońcie!