• Dostawa przez kuriera
 • 30 dni na zwrot
 • Możliwość rozłożenia na raty

15 LAT DORMEO Przy każdym zakupie PREZENT - kupon o wartości 100zł

Technologia idzie do przodu

Technologia idzie do przodu

Technika idzie do przodu: nowoczesne materiały zastępują przestarzałe sprężyny

Technika idzie do przodu: nowoczesne materiały zastępują przestarzałe sprężyny

Tradycyjne materace ze sprężynami podpierały tylko pewne partie ciała i nie zapewniały takiego wypoczynku, jaki mogą dać materace wykonane z różnorodnych pianek i lateksu. W przeciwieństwie do materacy sprężynowych, te technologicznie zaawansowane materace potrafią dopasować się do kształtu ciała i podpierają każdą jego część. Gwarantują więc dłuższy i głębszy sen, a ty nie przewracasz się z boku na bok w poszukiwaniu najlepszego ułożenia.

Ochrona przed roztoczami jest niezwykle istotna

Tradycyjny materac stanowi doskonałe środowisko do rozwoju całych kolonii roztoczy. Żywią się one fragmentami naskórka ludzkiego i są głównym powodem występowania alergii i problemów z oddychaniem.

Badania dowodzą, że dwuletni materac jest siedliskiem około dwóch milionów roztoczy, a także ich szczątek, które unoszą się w niewidzialnej chmurze kurzu za każdym razem, kiedy się przewracasz. Choć jest to normą w standardowych materacach, roztocza nie rozmnażają się w materacach wykonanych z przetworzonych pianek i lateksu.

 • Metody płatności
  Możesz dokonać płatności online, przy odbiorze, a także rozłożyć płatność na raty.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni.
 • Wsparcie telefoniczne
  Masz pytania, sugestie, chcesz złożyć lub anulować zamówienie, złożyć reklamację? Zadzwoń: 22 512 54 00
 • Bezpieczne płatności
  Możesz mieć pewność, że płatności w naszych sklepach są w 100% bezpieczne. Dbamy o Twoją prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych.

Dormeo

Wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego snu - najwyższej jakości materace, materace nawierzchniowe, kołdry, poduszki, pościel i inne tekstylia do sypialni i łazienki.
Zapisz się do newslettera

Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwońcie!