Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
  • Dostawa przez kuriera
  • 30 dni na zwrot
  • Możliwość rozłożenia na raty
Jak wybrać odpowiedni ochraniacz na materac?

Jak wybrać odpowiedni ochraniacz na materac?

Dobrze dobrany ochraniacz pomoże Ci przedłużyć cykl życia Twojego materaca i zapewnić Ci świeżość, niezwykły komfort i wyjątkową miękkość. Dormeo oferuje 5 różnych ochraniaczy na materace; każdy z nich służy innemu celowi. Przygotowaliśmy ten przewodnik, żeby Ci pomóc w wyborze odpowiedniego produktu uwzględniającego Twoje potrzeby i ewentualne problemy zdrowotne.

Dobrze dobrany ochraniacz pomoże Ci przedłużyć cykl życia Twojego materaca i zapewnić Ci świeżość, niezwykły komfort i wyjątkową miękkość.

Dormeo oferuje kilka różnych ochraniaczy na materace; każdy z nich służy innemu celowi. Przygotowaliśmy ten przewodnik, żeby Ci pomóc w wyborze odpowiedniego produktu uwzględniającego Twoje potrzeby i ewentualne problemy zdrowotne.

Dla dzieci i dorosłych

Bawełniane pokrowce, które stanowią świetną ochronę przed plamami, wilgocią i gromadzeniem się kurzu są najlepszą opcją dla całkowicie zdrowych dzieci i dorosłych. Szczególnie zalecamy użycie takiego pokrowca latem, gdy bardziej się pocimy, a także w czasie przeziębienia.

Dormeo rekomenduje: Bawełniany ochraniacz na materac Protect 85% bawełniany ochraniacz na materac zapewnia Ci miękkość i ochronę, a także reguluje pocenie się. Nadaje się do prania w pralce automatycznej w 60°C. Zawiera elastyczne taśmy, które ułatwiają założenie ochraniacza. Dostępny we wszystkich rozmiarach.

Dla dzieci, osób, które cierpią na nietrzymanie moczu i osób starszych

Jeśli istnieje możliwość, że materac zostanie zmoczony w czasie snu, zalecamy zakup nieprzemakalnego ochraniacza na materac. Taki produkt daje 100% ochronę przed wilgocią, plamami i nieprzyjemnym zapachem.

Dormeo rekomenduje: Nieprzemakalny ochraniacz na materac Protect Ochraniacz wykonany jest w 80% z poliestru i 20% z bawełny. Nadaje się idealnie do zabezpieczenia łóżek dziecięcych, przewijaków, kanap i łóżek osób cierpiących na nietrzymanie moczu i osób starszych. Górna warstwa ochraniacza jest miękka i przyjemna w dotyku. Nadaje się do prania w pralce automatycznej w 60°C. Zawiera elastyczne taśmy, które ułatwiają założenie ochraniacza. Dostępny we wszystkich rozmiarach.

Dla alergików

Osoby cierpiące na alergię na roztocza kurzu domowego lub kurz i astmę często doświadczają problemów ze snem ze względu na ich chorobę. Dzieje się tak szczególnie w sytuacji, gdy ich łóżko nie jest chronione przed źródłem dolegliwości. Aby złagodzić problemy i utrzymać materac w czystości zalecamy zakup antyalergicznego ochraniacza na materac, który może być prany w wysokiej temperaturze, aby zniszczyć wszystkie alergeny, również roztocza kurzu domowego.

Dormeo rekomenduje: Antyalergiczny ochraniacz na materac Protect Ochraniacz na materac z 100% poliestru zalecamy jest dla wszystkich osób, które mają problemy z alergiami lub astmą. Górna warstwa ochraniacza jest miękka i przyjemna dla skóry. Nadaje się do prania w pralce automatycznej w 95°C. Zawiera elastyczne taśmy, które ułatwiają założenie ochraniacza. Dostępny we wszystkich rozmiarach.

Dla osób starszych, wielbicieli wełny oraz zmarzluchów

Spanie na wełnie jest dla Ciebie źródłem szczególnej wygody i ciepła. Tego poczucia nie da się porównać do czegokolwiek innego. Wełniany ochraniacz na materac reguluje temperaturę ciała, wyprowadza wilgoć na zewnątrz i przyjemnie ogrzewa. To najlepszy wybór dla osób starszych i osób, które zwykle marzną w łóżku.

Dormeo rekomenduje: Ochraniacz na materac Protect Merino Miękka, wytrzymała, wysokiej jakości wełna Merino chroni materac przed zabrudzeniem i wilgocią, a jednocześnie reguluje temperaturę ciała. Mięciutki ochraniacz pieści Twoją skórę, przynosząc Ci głęboki, ożywczy sen. Nadaje się do prania chemicznego. Zawiera elastyczne taśmy, które ułatwiają założenie ochraniacza. Dostępny w rozmiarach 90 x 190 cm i 140 x 190 cm.

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!