Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Technologia idzie do przodu

Technika idzie do przodu: nowoczesne materiały zastępują przestarzałe sprężyny

Tradycyjne materace ze sprężynami podpierały tylko pewne partie ciała i nie zapewniały takiego wypoczynku, jaki mogą dać materace wykonane z różnorodnych pianek i lateksu. W przeciwieństwie do materacy sprężynowych, te technologicznie zaawansowane materace potrafią dopasować się do kształtu ciała i podpierają każdą jego część. Gwarantują więc dłuższy i głębszy sen, a ty nie przewracasz się z boku na bok w poszukiwaniu najlepszego ułożenia.

Ochrona przed roztoczami jest niezwykle istotna

Tradycyjny materac stanowi doskonałe środowisko do rozwoju całych kolonii roztoczy. Żywią się one fragmentami naskórka ludzkiego i są głównym powodem występowania alergii i problemów z oddychaniem.

Badania dowodzą, że dwuletni materac jest siedliskiem około dwóch milionów roztoczy, a także ich szczątek, które unoszą się w niewidzialnej chmurze kurzu za każdym razem, kiedy się przewracasz. Choć jest to normą w standardowych materacach, roztocza nie rozmnażają się w materacach wykonanych z przetworzonych pianek i lateksu.

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!