Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
  • Dostawa przez kuriera
  • 30 dni na zwrot
  • Możliwość rozłożenia na raty
Jakie zalety posiadają materace Dormeo?

Jakie zalety posiadają materace Dormeo?

JAKIE ZALETY POSIADAJĄ MATERACE DORMEO? Dormeo to więcej niż zwykłe materace: już od 8 lat Dormeo jest synonimem wygodnego snu oraz szczęśliwego i beztroskiego życia. Misją naszej firmy jest poprawa warunków spania każdego z naszych klientów. Dzięki naszemu zaangażowaniu marka Dormeo stała się najpopularniejszą marką materacy w Słowenii. Z badań przeprowadzonych w lutym 2008 przez firmę Valicon wynika, że Dormeo jest najbardziej uznaną marką produkującą materace w Słowenii: takiego zdania było 99% badanych, a 43% z nich było posiadaczami naszego materaca

Dormeo to więcej niż zwykłe materace: już od 8 lat Dormeo jest synonimem wygodnego snu oraz szczęśliwego i beztroskiego życia. Misją naszej firmy jest poprawa warunków spania każdego z naszych klientów.

Dzięki naszemu zaangażowaniu marka Dormeo stała się najpopularniejszą marką materacy w Słowenii. Z badań przeprowadzonych w lutym 2008 przez firmę Valicon wynika, że Dormeo jest najbardziej uznaną marką produkującą materace w Słowenii: takiego zdania było 99% badanych, a 43% z nich było posiadaczami naszego materaca.

Czytelnicy magazynu Reader's Digest także wyrazili uznanie dla naszej marki i umieścili ją na tegorocznej liście Trusted Brands.

W 2009 przyznano nam tytuł Supermarki: o wyróżnieniu nas zdecydował panel ekspertów i klienci głosujący przez internet. Ten tytuł umieścił nas na liście najbardziej uznanych marek w Słowenii.

Jesteśmy dumni, że prawie jeden na trzech Słoweńców śpi na materacu Dormeo!

Według najnowszych danych nasze materace znajdują się w 28% słoweńskich domów. Najczęściej tak motywowano ich zakup:

  • podążanie za trendami,
  • dostępność,
  • innowacyjność,
  • materiały, z których je wykonano.

Produkty Dormeo wykonano tak, aby odpowiadały wymaganiom naszych klientów i dawały maksymalne zadowolenie – bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz.

Pozwól nam zaprezentować liczne zalety materacy Dormeo

W Dormeo wiele uwagi przywiązujemy do zdrowia. Nasze zdrowie w dużej mierze zależy od jakości naszego snu. Materace Dormeo łączą w sobie wiele właściwości, które łagodzą ból i delikatnie kołyszą do spokojnego snu. Każdy z poniższych punktów opisuje jedną z cech, która odróżnia materace Dormeo od innycht.

1. Wszystkie materace Dormeo są ortopedyczne i anatomiczne

Materace Dormeo są niezwykle wygodne i dopasowują się do potrzeb współczesnych ludzi. Wypełnienia materacy wykonano z materiałów najwyższej jakości, które w pełni dopasowują się do twojego ciała, a ty nie musisz leżeć na twardej płaszczyźnie materaca. Materace zapewniają prawidłowe ułożenie ciała, a tym samym zapobiegają bólom pleców, karku i bioder.

Wszystkie materace Dormeo mają specjalne oznaczenie określające liczbę punktów w badaniu ortopedycznym i anatomicznym, dlatego każdy może wybrać najlepszy materac dla siebie.

 

2. Ochrona przed alergiami

W większości naszych materacy znajduje się hipoalergiczna silikonowa warstwa, która zapewnia ochronę przed roztoczami, bakteriami i alergenami.

3. Ochrona Resistat® zapewni spokojne noce, bez skrzypiącego i elektryzującego się materaca

Ludzie często przewracają się z boku na bok; układają poduszki i koce. Takie poruszanie się i pocieranie o materiał powoduje powstawanie elektryczności statycznej, która działa niekorzystnie na zdrowie. Elektryczność statyczna przyjmuje formę iskierek, które wywołują ból i nieprzyjemne uczucie.

Większość powłok na materacach Dormeo jest wzbogacana włóknami węglowymi (Resistat®), które rozładowują elektryczność statyczną. Dlatego w czasie snu nie obudzi cię żadne nieprzyjemne doznanie. Ponadto Resistat® chroni także przed kurzem i roztoczami.

4. Dormeo pozostaje w zgodzie z naturą

Produkując nasze materace staramy się korzystać z naturalnych materiałów najwyższej jakości, które są delikatne dla skóry i nie wpływają negatywnie na zdrowie. W produktach Dormeo możesz znaleźć bawełnę, bambus, soję, srebro, aloe vera, naturalny lateks itp., które w połączeniu ze starannie dobranymi sztucznymi materiałami pozostają przyjazne dla alergików i tworzą doskonałe warunki do spania.

5. Materace Dormeo oddychają

Dobra wentylacja to podstawa spokojnego snu i długiego życia materaca. Różnorodne materiały zastosowane przy produkcji materacy Dormeo są niezwykle przewiewne i dobrze oddychają. Ecocell®, Talalay, Ultralatex itp. posiadają nietypową strukturę komórkową, która pozwala na nieustanny przepływ powietrza i uwalnianie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu twój materac pozostanie suchy, a ty będziesz mógł każdego wieczora wręcz zatonąć w świeżym materacu.

Aby zwiększyć zdolność materaca do oddychania, niezbędne jest zastosowanie stelaża. Zapewni on dobrą wentylację materaca i uwalnianie wilgoci powstałej w trakcie snu.

6. Stosujemy materiały przyjazne dla środowiska

Materace Dormeo tworzymy z materiałów zaawansowanych technologicznie, a jednocześnie ekologicznych, które nadają się do recyklingu. Ciągle udoskonalamy nasze materiały i procesy produkcyjne, aby zadbać o przyszłość naszej planety.

7. Gwarancje

Wszystkie materace Dormeo mają kilkuletnią gwarancję – nie tylko na powłokę materaca, ale także na jego wypełnienie. W zależności od rodzaju materaca możesz uzyskać 6-, 12- lub 15-letnią gwarancję na wypełnienie materaca, powłoki objęte są gwarancją przez rok.

Jeśli w czasie trwania okresu gwarancyjnego w twoim materacu zajdą niepożądane zmiany, nasi konsultanci pomogą zażegnać problem lub, w razie konieczności, zastąpią twój stary materac nowym.

8. Możliwość 30-dniowego okresu próbnego

Wybór właściwego materaca nie jest łatwy. Aby przekonać się, czy dany materac sprosta twoim wymaganiom, powinieneś spać na nim przez kilka tygodni. Dopiero wtedy przekonasz się, czy materac ma korzystny wpływ na twoje zdrowie i samopoczucie.

Dlatego Dormeo daje ci niezwykłą możliwość wypróbowania materaca przez okres 30 dni. Jeśli nie sprosta on twoim oczekiwaniom, możesz go odesłać, a my zwrócimy ci pieniądze bez zadawania pytań. (Nie dotyczy materacy wykonanych na zamówienie).

 

 

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!