Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do
 • Dostawa przez kuriera
 • 30 dni na zwrot
 • Możliwość rozłożenia na raty

Sen

1-10 of 49

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Niech sen stanie się Twoim priorytetem

  Niech sen stanie się Twoim priorytetem

  W naszym szybkim, współczesnym i produktywnym społeczeństwie wszystko, co tylko przypomina oznakę słabości, odbierane jest jako złej jakości. Śpisz dłużej o poranku, ponieważ pracowałeś po godzinach? Prawdopodobnie jesteś leniwy... lub...? Gonisz terminy, spóźniasz się do pracy, nie miałeś czasu pozmywać naczyń? Nie ma problemu. Położysz się do łóżka później i uporasz się ze wszystkimi obowiązkami. To błąd!

 • Jak stworzyć sypialnię marzeń

  Jak stworzyć sypialnię marzeń

  Jedyny pokój w domu, do którego dekoracji należy włożyć więcej wysiłku, to sypialnia. Choć niewidoczna dla oczu gości, i być może przez to mniej ważna, jest oazą spokoju i bezpieczeństwa i należy tylko do Ciebie. 

 • Czas dla urody

  Czas dla urody

  Pośpiech, stres, goniące terminy i codzienne problemy powodują, że ciężko nam zasnąć lub w ogóle spokojnie przespać noc – sen jest zbyt krótki lub płytki.  Źle przespana noc z kolei od razu odbija się na naszym wyglądzie i zachowaniu. Co zatem zrobić, żeby każdego dnia wyglądać coraz lepiej?

 • Jak z powodzeniem radzić sobie z obowiązkami?

  Jak z powodzeniem radzić sobie z obowiązkami?

  Tylko płeć piękna wie, co to znaczy być kobietą w XXI wieku. Chociaż zawsze oczekiwano od kobiet, aby dużo robiły, i rzadko doceniano je za wysiłek, wygląda na to, że być kobietą w obecnych czasach jest jeszcze trudniej niż kiedyś.

 • Co zrobić, aby dziecko radziło sobie lepiej w szkole?

  Co zrobić, aby dziecko radziło sobie lepiej w szkole?

  Mówi się, że wiek szkolny to najpiękniejszy okres w życiu. Jednak patrząc na małe dzieci dźwigające zbyt ciężkie tornistry, idące do szkoły o 7 rano, czy to słońce, czy deszcz, czy śnieg, możemy mieć wątpliwości.

 • Zmęczony? Nie prowadź!

  Zmęczony? Nie prowadź!

  Wyobraź sobie taką scenę: letnie wakacje, lato w pełni. Wszystko spakowane na wypad nad morze w piątkowy wieczór. Wyjazd o poranku. Podróż zaczniesz wcześniej, by ominąć korki. Położysz się spać o północy, żeby wstać o 4 rano.

  A może nie jesteś rannym ptaszkiem? Spakowałeś do samochodu wszystko, co potrzeba w czwartek. W piątek będziesz pracować krócej i wyjedziesz nad morze prosto z pracy ok. godziny 13.

 • Nie pozwól, by pełnia księżyca zakłóciła Twój sen!

  Nie pozwól, by pełnia księżyca zakłóciła Twój sen!

  Opinia, że pełnia księżyca zakłóca sen, wreszcie została oficjalnie potwierdzona i wygląda na to, że wyniki badań zaskoczyły nawet samych naukowców. Okazuje się, że w noce, gdy księżyc jest w pełni, śpimy krócej nawet o 20 minut, a czas potrzebny na zaśnięcie wydłuża się do 5 minut. Szczególnie krótszy jest czas głębokiego snu – nawet o 30 procent.

 • Krótka instrukcja dobrego i wygodnego snu

  Krótka instrukcja dobrego i wygodnego snu

  Na polskim rynku jest zasyp produktów do sypialni. Ta wielość wcale nie ułatwia podjęcia decyzji co do zakupu. Warto jednak przy wyborze wyposażenia do sypialni być wymagającym, zwłaszcza że według badań aż 44% Polaków jest zmęczonych i niewyspanych tuż po przebudzeniu. W tym artykule skupimy się na najbardziej strategicznym miejscu, na którym spędzamy 1/3 doby, czyli łóżku.

 • Jak wprowadzić odrobinę luksusu do sypialni

  Jak wprowadzić odrobinę luksusu do sypialni

  Wszyscy chcielibyśmy choć raz w życiu mieć luksusowy dom. Czasopisma i portale internetowe poświęcone wystrojowi wnętrz bombardują nas pięknymi zdjęciami sypialni, o których możemy tylko pomarzyć. Nie mamy czasu, nie mamy pieniędzy, nie znamy odpowiednich osób (architektów, projektantów wnętrz) – to wszystko wymówki, by nie odnowić sypialni. Wymiana parkietu, kupno nowych mebli czy zburzenie ścian, by stworzyć apartament z prawdziwego zdarzenia, wymagają poważnych nakładów finansowych. Na szczęście istnieją także mniej drastyczne rozwiązania, które nadadzą Twojemu domowi bardziej ekskluzywny wygląd.

 • JAK SEN WPŁYWA NA MÓZG

  JAK SEN WPŁYWA NA MÓZG

  Wszyscy wiemy bardzo dobrze, że sen ma wpływ na urodę, wydajność w pracy i ogólnie na naszą energię. Ale ile tak naprawdę wiemy o jego wpływie na mózg?

  Dwóch naukowców, John Peever, dyrektor Laboratorium Neurobiologicznego na Uniwersytecie w Toronto, oraz Brian J. Murray, dyrektor Laboratorium Snu w Centrum Nauk o Zdrowiu Sunnybrook, twierdzą, że od setek lat naukowcy głowią się nad funkcją snu. Dopiero współczesne badania pozwoliły dojść do konkretnych konkluzji na temat, jak sen wpływa na ciało i umysł.

1-10 of 49

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!