Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Zdrowie

1-10 of 43

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Nie należy zaniedbywać snu

  Nie należy zaniedbywać snu

  Od dawna wiadomo, że dobry sen jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Ale czy wiesz, że sen ma również wpływ na wygląd?

  Dowiedz się, dlaczego nie należy zaniedbywać snu. 

 • Najczęściej zadawane pytania na temat materaców

  Najczęściej zadawane pytania na temat materaców

  Przy zakupie materaców można czuć się trochę zagubionym. W końcu nie kupujemy ich zbyt często. Jednak wybór właściwego materaca, który będzie odpowiadał naszym potrzebom i zwyczajom, jest ważniejszy, niż nam się może wydawać. W końcu spędzamy prawie jedną trzecią naszego życia w łóżku, więc wybrany materac będzie nam towarzyszył przez dłuższy czas.

 • Jaki materac wybrać przy bólach dolnej części pleców?

  Jaki materac wybrać przy bólach dolnej części pleców?

  Dobry sen jest nieoceniony. Wpływa na nasze codzienne życie, samopoczucie oraz, na dłuższą metę, na zdrowie. Nieodpowiednia powierzchnia do spania może prowadzić do bólu kręgosłupa lub dolnej części pleców. Nasze praktyczne porady pomogą ci przy wyborze odpowiedniego materaca, by uporać się z istniejącymi problemami i zapobiec nowym.

 • Dobry sen zaczyna się od dobrego materaca

  Dobry sen zaczyna się od dobrego materaca

  Korzyści płynące z dobrego snu są niezaprzeczalne. Po dobrze przespanej nocy jesteśmy pełni energii i gotowi na podjęcie wyzwań w nadchodzącym dniu. Jeżeli jednak budzisz się zmęczony i z bólem pleców, czas na zmianę materaca.

 • Sekret dobrego snu polega na ortopedycznym materacu

  Sekret dobrego snu polega na ortopedycznym materacu

  Odkąd życie nabrało tempa i stało się bardziej stresujące, a czasu na sen ubyło, ortopedyczne materace zyskały na popularności. Bynajmniej nieprzypadkowo. Wygoda oraz korzyści dla zdrowia, jakie zapewniają, są wprost nieocenione.

  Dlaczego materace ortopedyczne są tak wyjątkowe?

 • Przewodnik dla większych osób kupujących materace

  Przewodnik dla większych osób kupujących materace

  Co powinieneś wiedzieć

  1. Na podstawie badań różnych typów materaców ocenianych wysoko przez klientów, uważamy, że są one odpowiednie praktycznie dla wszystkich, w tym dla cięższych i dużych osób.

  2. Badania wykazały, że ...

 • Łóżka Polaków – siedlisko miłości czy roztoczy? Raport Dormeo i TNS Polska ,,Jak śpią Polacy’’

  Łóżka Polaków – siedlisko miłości czy roztoczy? Raport Dormeo i TNS Polska ,,Jak śpią Polacy’’

  Z roku na rok wzrasta liczba osób podatnych na różnego rodzaju alergie. Najczęstszym winowajcą są pyłki, ale jeszcze groźniejszy wróg kryje się w naszych domach – są to roztocza i kurz. Najwięcej jest ich w naszej sypialni. Potrafią skutecznie utrudnić nam zdrowy i regenerujący sen. W tym kontekście kluczowe wydaje się pytanie, w jaki sposób dbamy o higienę w sypialni. Jak często zmieniamy i pierzemy kołdry, poduszki czy pościel. Z badań zrealizowanych przez TNS na zlecenie Dormeo Polska – producenta materacy i elementów wyposażenia sypialni - wynika, że nie do końca wiemy, jak prawidłowo dbać o czystość naszych sypialni.

 • Jak zadbać o siebie po 50?

  Jak zadbać o siebie po 50?

  Jeśli ktoś Wam próbuję wmówić, że życie po 50 trzeba przestawić na inne tory, z pewnością nie powinniście go słuchać! Nie możemy poddawać się takim stereotypom! Pamiętajmy, że niezależnie od wieku powinniśmy sami być największymi sprzymierzeńcami naszej kondycji, samopoczucia i motywacji do działania. Poniżej podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by przeżyć drugą młodość i cieszyć się każdym dniem.

 • Stres w pracy – jak sobie z nim radzić?

  Stres w pracy – jak sobie z nim radzić?

  Czy znacie osoby cały czas wyluzowane, którym obcy jest stres? Śmiemy w to wątpić. Stres jest niestety nieodzownym elementem naszego życia. Najważniejsze jednak, aby możliwie szybko go redukować i nauczyć się z nim radzić. Najlepszym sposobem na pokonanie przeciwnika jest... dokładne poznanie jego źródła. Jeśli nauczymy się rozpoznawać czynniki, które wywołują u nas stres i rozdrażnienie w pracy, dużo łatwiej się z nimi rozprawimy.

 • Kraina marzeń czy koszmarów? – Polaków sen powszedni

  Kraina marzeń czy koszmarów? – Polaków sen powszedni

  Raport Dormeo i TNS Polska ,,Jak śpią Polacy’’ Złe czy dobre sny Polaków? Kraina marzeń czy koszmarów? Czym dla Polaków jest sen i jaką rolę pełni w naszym życiu? Odpowiedzi na te i inne pytania znalazły się w najnowszym badaniu zrealizowanym przez TNS na zlecenie marki Dormeo Polska. Z danych wynika, że choć większość z nas śpi zazwyczaj wystarczająco długo (około 7-8 godzin), to aż 2/3 Polaków cierpi na różnego rodzaju zaburzenia snu, a ponad połowa często odczuwa w ciągu dnia znużenie i senność.  Problem leży zatem nie w ilości, a w jakości naszego snu. W głównej mierze wpływa na to częsty stres, problemy ze zdrowiem, niekomfortowe warunki spania, a także nieprzestrzeganie podstawowych zasad higieny snu.

1-10 of 43

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!