Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Materac Fresh Prima na całe dzieciństwo

Przy wyborze materaca dla dziecka trzeba postawić na jakość. Materac Fresh Prima zapewni odpowiednie podparcie zarówno dzieciom w pierwszych latach życia, jak i tym starszym.

PONIEWAŻ TROSZCZYMY SIĘ O ICH DOBRE SNY

Materac Fresh Prima

Wymiary: 80 x 200 cm
 
Już od 799,99 zł Więcej

Materac Fresh Prima

Wymiary: 90 x 200 cm
 
Już od 879,99 zł Więcej

Dobór odpowiedniego materaca dla dziecka to ważna decyzja! Dlaczego Fresh Prima to najlepszy wybór?

Większe dziecko - większy materac

Dziecko z wiekiem rośnie, a co za tym idzie, może wyrastać ze starego materaca i co roku będzie trzeba kupować nowy. Dlatego jednym z najważniejszych czynników podczasy wyboru materaca dla dziecka jest jego rozmiar. Im jest mniejszy, tym szybciej dziecko z niego wyrośnie. Dlatego najlepszym wyborem dla dzieci są materace o pełnych wymiarach.

Materac o pełnych wymiarach zapewni doskonały komfort przez całe dzieciństwo. Ponadto, gdy dziecko jest małe i czasem kładziesz się razem z nim, na większym materacu bez problemu się zmieścisz.

Materac wysokiej jakości posłuży przez 8-10 lat. Pojedynczy materac Fresh Prima dostępny jest w 2 rozmiarach: 80x200 cm i 90x200 cm.

Odpowiedni materac ma istotny wpływ na zdrowie i rozwój dziecka

Odpowiednie podparcie zapewnia dziecku zdrowy sen.

Materac Fresh Prima nie jest ani zbyt twardy, ani zbyt miękki. Stanowi dobre podparcie i posiada 3 strefy komfortu. To oznacza, że dopasowuje się do różnych partii ciała, np. do ramion, bioder czy głowy.

Ile snu potrzebuje Twoje dziecko?

Niemowlęta 1-4 tygodni
potrzebują 12-16 godzin dziennie

4 tygodnie - 12 miesięcy
14-15 godzin

2 - 5 lat
11-12 godzin

6-12 lat
9-13 godzin

Czy Twoje dziecko cierpi na alergie?

Wiele dzieci cierpi na alergie i nie zawsze da się ustalić, co je wywołuje. Niektóre z nich są powodowane przez roztocza kurzu i inne mikroorganizmy, które mogą żyć w pościeli lub materacu. Jeśli Twoje dziecko jest alergikiem, pamiętaj o tym, że jego materac powinein mieć antyalergiczny pokrowiec.

Materac Fresh Prima jest antybakteryjny i antyalergiczny. Warstwa pianki z pamięcią kształtu wszyta w górę pokrowca zapewnia jeszcze większą higienę. Pokrowiec zrobiony jest z bawełny poprzetykanej srebrną nicią i posiada impregnację CleanEffect®, która chroni przed roztoczami kurzu, bakteriami i nieprzyjemnymi zapachami. Dzięki zamkowi błyskawicznemu możesz go łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Zapewnij swojemu dziecku lepszy sen i bezpieczne środowisko do odpoczynku z materacem Fresh Prima.

Twoje szczęście jest dla nas ważne

Twoje dziecko może testować materac Fresh Prima przez 60 nocy. Jeśli stwierdzisz, że materac nie jest dla niego odpowiedni, możesz go zwrócić. Materac objęty jest 15-letnią gwarancją. To aż 5470 dobrze przespanych nocy i pełnych energii poranków.

Materac Fresh Prima

Wymiary: 80 x 200 cm
 
Już od 799,99 zł Więcej

Materac Fresh Prima

Wymiary: 90 x 200 cm
 
Już od 879,99 zł Więcej

Materace Fresh Prima zapewnią Twojemu dziecku codzienny komfort i idealne podparcie, które są niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju.

PONIEWAŻ TROSZCZYMY SIĘ O ICH DOBRE SNY

x
Zadzwoń i zamów 22 548 65 69

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.