Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Historia dobrego snu

Sen jest niezbędny i niezwykle ważny dla każdego. To jedyna metoda, dzięki której regenerujemy sie po ciężkim, aktywnym dniu. Niestety często staramy się spać tak mało, jak to tylko możliwe. Tyle rzeczy wydaje się nam ważniejszych czy bardziej interesujących, niż spanie. Jednak należy pamiętać, że sen ma tak samo ważny wpływ na nasze zdrowie jak odżywianie czy aktywność fizyczna.

Jakość snu bezpośrednio wpływa na kondycję organizmu w ciągu dnia, w tym bystrość umysłu, efektywność, równowagę emocjonalną, kreatywność, witalność, a nawet na wagę ciała. Żadna inna aktywność nie przynosi tyle korzyści, przy tak małym wysiłku!

Gdy nie możesz zasnąć ...

Problem pojawia się, gdy nie możesz spać. Gdy Twój sen jest przerywany. Wtedy wstajesz w złym humorze, czując zmęczenie.

Żeby zapewnić sobie dobry, regenerujący wypoczynek, należy spać na wysokiej jakości materacu, odpowiednio dopasowanej poduszce i w przyjemnej, miękkiej pościeli.

Celem Dormeo jest zapewnienie Ci tego wszystkiego.

W ludzkim życiu jest pięć najważniejszych kwestii: narodziny, jedzenie, sen, miłość i śmierć.

E.M. Forster

16 lat ciągłego rozwoju

Dormeo to nie tylko zwykła marka - to zespół ludzi, którzy poświęcają swój czas i energię, by tworzyć najlepsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania, które mają Ci zapewnić możliwie najlepszy sen.

W naszej ofercie znajduje się ponad 300 produktów.

Jak to się zaczęło...

Wszystko zaczęło się w 2002 roku, kiedy marka Dormeo stworzyła pierwszy piankowy materac i przedstawiła go klientom w telewizji.

Dobre opinie i zadowolenie klientów zachęciły nas do kontynuowania pracy nad materacami. Jeszcze bardziej skupiliśmy się na rozwijaniu nowych materiałów i konstrukcji materacy, by polepszyć jakość wypoczynku.

16 lat ciężkiej pracy przekute w sukces - ale nie spoczywamy na laurach

Wprowadziliśmy na rynek ponad 300 produktów, w tym materace, poduszki, kołdry, ochraniacze i nakładki na materace, pościel, produkty dla dzieci, akcesoria dekoracyjne oraz łazienkowe.

Chcemy dać Ci jeszcze więcej

Po 16 latach Dormeo jest cenioną na świecie marką, której produkty można znaleźć w milionach sypialni. Dormeo nieustannie się rozwija, używając zarówno tradycyjnych jak i bardzo nowoczesnych materiałów, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów i najnowszym trendom.

Światowy przełom – sprężyny piankowe - tylko w Dormeo!

Naszą najcenniejszą innowacją jest technologia Octaspring®, stworzona przez belgijskiego wynalazcę Willy'ego Pope, stosowana w materacach Dormeo Air.

Octaspring bazuje na piankowych sprężynach przypominających kształtem plaster miodu. Sprężyny te łączą w sobie najlepsze cechy sprężyn metalowych i pianki z pamięcią kształtu.

Każda sprężyna Octaspring jest ośmiokątna i może poruszać się we wszystkich kierunkach, jednocześnie zapewniając podparcie, komfort i odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki Octaspring® powstała zupełnie nowa generacja materacy.

Zobacz najnowszą generację materacy, stworzonych przy użyciu technologii Octaspring!

Jesteśmy cześcią społeczeństwa, i chcemy mu służyć

Odpowiedzialność społeczna

Dormeo chętnie wspiera tych, dla których los nie był łaskawy, za pomocą różnego rodzaju działań charytatywnych zarówno na rzecz organizacji, jak i pojedynczych osób.

Dbałość o środowisko naturalne

Wiemy, że mamy tylko jedną planetę, i chcemy o nią dbać. Wszystkie nasze produkty są przyjazne środowisku, wykonane z materiałów podlegających recyklingowi. Gdy dostarczamy Ci nowy materac, odbieramy od Ciebie stary, i poddajemy go recyklingowi na nasz koszt.

W ludzkim życiu jest pięć najważniejszych kwestii: narodziny, jedzenie, sen, miłość i śmierć - Frank H. Knight

Kliknij, by zobaczyć produkty Dormeo, które zapewnią Ci zasłużony wypoczynek!
x
Zadzwoń i zamów 22 548 65 69

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.