Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Rodzina Dormeo

1-10 of 14

Page:
 1. 1
 2. 2
 • Jak się śpi w młodych, polskich rodzinach?

  Jak się śpi w młodych, polskich rodzinach?

  Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny to niesamowite wydarzenie w życiu  rodziców, rodzeństwa, dziadków, cioć – całego otoczenia. Musimy wówczas przewartościować swoje priorytety, zmienić cały porządek dnia. Najdotkliwiej odczuwają to jednak sami rodzice. To na nich bowiem spoczywa największa odpowiedzialność za wychowanie i opiekę nad młodym członkiem rodziny. Trudno tu cokolwiek zaplanować – podział obowiązków, zakres odpowiedzialności za dane aspekty wychowania, a tym bardziej grafik dnia. Ile czasu na sen poświęcają w takim razie polskie, młode rodziny? Czy jego ilość i jakość pozwala im właściwie funkcjonować?

  Czytaj więcej 
 • Najlepszy materac dla pary

  Najlepszy materac dla pary

  Niewiele rzeczy jest bardziej istotnych dla dobrego zdrowia i samopoczucia niż sen. Jeśli jedno lub oboje z Was ma problemy ze snem, może się to nawet odbić na Waszym związku.

  Czytaj więcej 
 • Podział obowiązków w domu - można to zrobić sprawiedliwie?

  Podział obowiązków w domu - można to zrobić sprawiedliwie?

  Czy w swoich związkach macie jasny podział obowiązków? Ty robisz pranie, odbierasz dziecko ze szkoły, partner gotuje i sprząta, a może obowiązki domowe spoczywają tylko na jednym z Was? Z jednej strony mamy zwolenników tradycyjnego podziału obowiązków domowych, gdzie to kobiety ogrywają najważniejszą rolę i przyjmują na siebie znaczną ich część. Z drugiej zaś coraz popularniejszy staje się równy ich podział. Często tryb życia partnerów jest zupełnie różny. Rynek pracy staje się coraz bardziej elastyczny, zmieniają się także godziny naszego snu. Jak w tej sytuacji wypracować dogodne dla obojga rozwiązanie?

  Czytaj więcej 
 • Kreatywne spotkania w sypialni dla Ciebie i dla Twoich dzieci

  Kreatywne spotkania w sypialni dla Ciebie i dla Twoich dzieci

  Drodzy rodzice, jak często Wam się zdarza, że Wasze pociechy wbiegają skoro świt do waszej sypialni, wskakując wam do łóżka z radosnym okrzykiem? Dzieci potrzebują bliskości i zabawy. W zabieganym świecie poranki stają się najlepszym momentem na wspólne spędzanie czasu. Jak w ciekawy sposób wykorzystać ten moment, kiedy nie musimy się jeszcze spieszyć do pracy, a głowy nie zaprzątają nam rachunki, projekty, zlecenia czy konflikt z kolegą z pracy? Poniżej prezentujemy kilka sposobów na ciekawe spędzanie poranków z dziećmi – zarówno tych zabieganych, jak i bardziej spokojnych. 

  Czytaj więcej 
 • Wiosenny flirt w sklepie

  Wiosenny flirt w sklepie

  Dlaczego nie skorzystać z okazji i nie poflirtować w miejscu, do którego, poza pracą, chodzisz najczęściej, czyli w sklepie? Jeśli jesteś singlem, możesz wykorzystać tę okazję na rozpoczęcie rozmowy. Poznaj 4 sposoby, jak to zrobić...    

  Czytaj więcej 
 • Dokucza Ci wiosenne przemęczenie?

  Dokucza Ci wiosenne przemęczenie?

  Zrób wszystko, aby wiosną tego roku nie dostać się w szpony przemęczenia. Jest to możliwe, gdy przeznaczasz zbyt mało czasu na sen i odpoczynek. Wczesną wiosną trzeba ponownie naładować akumulatory. Zastosuj nasze sztuczki, a na pewno zwalczysz objawy wiosennego przemęczenia.

  Czytaj więcej 
 • Maja i Zuzia - opowieść o Rodzince Dormeo

  Maja i Zuzia - opowieść o Rodzince Dormeo

  Rodzinka Dormeo to my! Dlaczego? Bo śpimy na materacach marki Dormeo, pod głowa mamy poduszki Dormeo, nakrywamy się kołdrami i kocami Dormeo - nie tylko podczas snu. Dormeo to super zabawa, o czym przeczytasz tu! Opowiemy Wam kilka historii. Dormeo urodziło się we Włoszech. Tata mówi, że to dobra, rodzinna marka. Bardzo dobra - takich zabaw i snów to jeszcze nie było! Ja opowiem! Nie - teraz moja kolej! A własnie, że moja...

  Czytaj więcej 
 • Co robić, by dziecko spało lepiej?

  Co robić, by dziecko spało lepiej?

  Kiedy Twoje dziecko przyjdzie już na świat, nie oczekuj jedynie cudownych chwil. Nadejdą też bezsenne noce. W takich chwilach pomocne mogą okazać się poniższe wskazówki. Dzięki nim Twoje dziecko, a więc i Ty, będziecie spać lepiej.  

  Czytaj więcej 
 • Czy Twoje dziecko jest bezpieczne?

  Czy Twoje dziecko jest bezpieczne?

  Nieodpowiedni materac może być niebezpieczny dla dzieci. Jeśli jest zbyt miękki, nos dziecka może w nim zatonąć, a dziecko nie będzie mogło przekręcić głowy, żeby złapać oddech. To poważne zagrożenie dla zdrowia Twojego dziecka. 

  Czytaj więcej 
 • Śmiej się z 24 odwiecznych różnic…

  Śmiej się z 24 odwiecznych różnic…

  Różnice pomiędzy płciami są tak stare jak świat. Czy w swoim codziennym życiu traktujesz je jako “zło konieczne”? A może po prostu wzbudzają Twoją wesołość? Aby tak właśnie było, przeczytaj nasze 24 prawdy o obu płciach.

  Czytaj więcej 

1-10 of 14

Page:
 1. 1
 2. 2