Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Seks

1-10 of 13

Page:
 1. 1
 2. 2
 • Przekroczyć granicę? – posłuchaj przyjemności

  Przekroczyć granicę? – posłuchaj przyjemności

  Kultura i wychowanie definiują w naszych psychikach i ciałach pewne granice i tabu. Większość z nich to stereotypy, których jako nowoczesne osoby staramy się pozbyć. Jako nastolatki buntujemy się przeciw prawu, ale potem... Może są takie granice, do których warto wrócić albo których nie warto przekraczać, by nasza sztuka kochania nie utknęła na mieliźnie rozczarowania? Interesują cię łóżkowe sprawy? - spójrz na nie na świeżo. Przed nami jesień, która sprzyja niewychodzeniu z łóżka. Może być gorąco!

   

  Czytaj więcej 
 • W tych sytuacjach gra wstępna nie jest konieczna

  W tych sytuacjach gra wstępna nie jest konieczna

  Pewnie setki razy słyszałeś, że gra wstępna jest najważniejszym elementem życia seksualnego kobiety. Pisze o tym każdy magazyn dla mężczyzn, a ten stereotyp jest powtarzany przez telewizję i znajomych. Do tej pory przeszedłeś już takie pranie mózgu, że nawet nie myślisz o seksie bez gry wstępnej. Tym artykułem łamiemy schematy: gra wstępna rzeczywiście jest ważna, ale w pewnych sytuacjach spokojnie możesz ją pominąć.

   

  Czytaj więcej 
 • Kształt ust może zdradzać, jaka jest w łóżku…

  Kształt ust może zdradzać, jaka jest w łóżku…

  Kształt kobiecych ust może zdradzać więcej niż Ci się zdawało. Naukowcy znaleźli interesujące powiązanie między kształtem kobiecych ust a zdolnością pań do osiągania orgazmu.

  Czytaj więcej 
 • Jak zapomnieć o byłej dziewczynie – 8 sposobów

  Jak zapomnieć o byłej dziewczynie – 8 sposobów

  Zapomnij o niej szybciej i łatwiej, kierując się rozsądkiem i odpędzając od niej swoje myśli; unikaj wszystkiego, co może Ci o niej przypominać. Kieruj się 8 poniższymi wskazówkami…

  Czytaj więcej 
 • Czy związek na odległość może przetrwać?

  Czy związek na odległość może przetrwać?

  Związek na odległość może przetrwać! Do tego potrzeba jedynie sporo chęci, wysiłku i planowania. Jeśli tylko zdasz sobie sprawę ze swojego szczęścia, a setki kilometrów od Ciebie jest ktoś, kto może pokonywać dzielące Was odległości codziennie, sukces w miłości murowany!

  Czytaj więcej 
 • Dlaczego mężczyźni wolą brunetki?

  Dlaczego mężczyźni wolą brunetki?

  Od zawsze panuje przekonanie, że mężczyźni wolą blondynki. Ale czy to na pewno prawda? Jeśli rzucisz okiem na listę najseksowniejszych, najbardziej atrakcyjnych i pożądanych kobiet, to przekonasz się, że brunetki stanowią większość z nich. Jak widać, odwieczny stereotyp już nie obowiązuje.

  Czytaj więcej 
 • 5 romantycznych prezentów

  5 romantycznych prezentów

  W każdym związku, od czasu do czasu warto podarować ukochanemu lub ukochanej coś od serca. Ty też uważasz, że pudełko drogich czekoladek i bukiety róż to banał? Liczy się przecież okazanie miłości najbliższej osobie, a to możesz zrobić prawie bez wydawania pieniędzy. Przygotowaliśmy 5 genialnych pomysłów na prezenty, które są oryginalne, ładne, a przede wszystkim niedrogie.

  Czytaj więcej 
 • Blondynki wczoraj i dziś

  Blondynki wczoraj i dziś

  Naturalne blondynki wyginą za dwieście lat z powodu działania genów. Ciemniejszy kolor włosów jest cechą dominującą, więc co roku rodzi się mniej blondynek. W 2211 roku jedynymi blondynkami spacerującymi po ulicach będą blondynki tlenione, a kawały o naturalnych i farbowanych blondynkach dawno przejdą do historii. 

  Czytaj więcej 
 • Romans w pracy – tak czy nie?

  Romans w pracy – tak czy nie?

  Romans w pracy może okazać się bardzo niebezpieczny. Nie dość, że mogą przyłapać Was współpracownicy albo szef, to mało prawdopodobne, abyście uniknęli nieprzyjemnych sytuacji, kiedy ze sobą zerwiecie.

  Czytaj więcej 
 • Jak poprawić swój wizerunek?

  Jak poprawić swój wizerunek?

  Ludzie, którzy posiadają zdrowe podejście do siebie, lepiej radzą sobie z problemami życiowymi niż te o niskim poczuciu własnej wartości. Nie wchodzą także w trudne i bolesne związki tak często, jak ci o niskim ego.

  Czytaj więcej 

1-10 of 13

Page:
 1. 1
 2. 2