Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Sen

1-10 of 46

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Niech sen stanie się Twoim priorytetem

  Niech sen stanie się Twoim priorytetem

  W naszym szybkim, współczesnym i produktywnym społeczeństwie wszystko, co tylko przypomina oznakę słabości, odbierane jest jako złej jakości. Śpisz dłużej o poranku, ponieważ pracowałeś po godzinach? Prawdopodobnie jesteś leniwy... lub...? Gonisz terminy, spóźniasz się do pracy, nie miałeś czasu pozmywać naczyń? Nie ma problemu. Położysz się do łóżka później i uporasz się ze wszystkimi obowiązkami. To błąd!

  Czytaj więcej 
 • Jak stworzyć sypialnię marzeń

  Jak stworzyć sypialnię marzeń

  Jedyny pokój w domu, do którego dekoracji należy włożyć więcej wysiłku, to sypialnia. Choć niewidoczna dla oczu gości, i być może przez to mniej ważna, jest oazą spokoju i bezpieczeństwa i należy tylko do Ciebie. 

  Czytaj więcej 
 • Czas dla urody

  Czas dla urody

  Pośpiech, stres, goniące terminy i codzienne problemy powodują, że ciężko nam zasnąć lub w ogóle spokojnie przespać noc – sen jest zbyt krótki lub płytki.  Źle przespana noc z kolei od razu odbija się na naszym wyglądzie i zachowaniu. Co zatem zrobić, żeby każdego dnia wyglądać coraz lepiej?

  Czytaj więcej 
 • Jak z powodzeniem radzić sobie z obowiązkami?

  Jak z powodzeniem radzić sobie z obowiązkami?

  Tylko płeć piękna wie, co to znaczy być kobietą w XXI wieku. Chociaż zawsze oczekiwano od kobiet, aby dużo robiły, i rzadko doceniano je za wysiłek, wygląda na to, że być kobietą w obecnych czasach jest jeszcze trudniej niż kiedyś.

  Czytaj więcej 
 • Co zrobić, aby dziecko radziło sobie lepiej w szkole?

  Co zrobić, aby dziecko radziło sobie lepiej w szkole?

  Mówi się, że wiek szkolny to najpiękniejszy okres w życiu. Jednak patrząc na małe dzieci dźwigające zbyt ciężkie tornistry, idące do szkoły o 7 rano, czy to słońce, czy deszcz, czy śnieg, możemy mieć wątpliwości.

  Czytaj więcej 
 • Zmęczony? Nie prowadź!

  Zmęczony? Nie prowadź!

  Wyobraź sobie taką scenę: letnie wakacje, lato w pełni. Wszystko spakowane na wypad nad morze w piątkowy wieczór. Wyjazd o poranku. Podróż zaczniesz wcześniej, by ominąć korki. Położysz się spać o północy, żeby wstać o 4 rano.

  A może nie jesteś rannym ptaszkiem? Spakowałeś do samochodu wszystko, co potrzeba w czwartek. W piątek będziesz pracować krócej i wyjedziesz nad morze prosto z pracy ok. godziny 13.

  Czytaj więcej 
 • Nie pozwól, by pełnia księżyca zakłóciła Twój sen!

  Nie pozwól, by pełnia księżyca zakłóciła Twój sen!

  Opinia, że pełnia księżyca zakłóca sen, wreszcie została oficjalnie potwierdzona i wygląda na to, że wyniki badań zaskoczyły nawet samych naukowców. Okazuje się, że w noce, gdy księżyc jest w pełni, śpimy krócej nawet o 20 minut, a czas potrzebny na zaśnięcie wydłuża się do 5 minut. Szczególnie krótszy jest czas głębokiego snu – nawet o 30 procent.

  Czytaj więcej 
 • Krótka instrukcja dobrego i wygodnego snu

  Krótka instrukcja dobrego i wygodnego snu

  Na polskim rynku jest zasyp produktów do sypialni. Ta wielość wcale nie ułatwia podjęcia decyzji co do zakupu. Warto jednak przy wyborze wyposażenia do sypialni być wymagającym, zwłaszcza że według badań aż 44% Polaków jest zmęczonych i niewyspanych tuż po przebudzeniu. W tym artykule skupimy się na najbardziej strategicznym miejscu, na którym spędzamy 1/3 doby, czyli łóżku.

  Czytaj więcej 
 • Jak wprowadzić odrobinę luksusu do sypialni

  Jak wprowadzić odrobinę luksusu do sypialni

  Wszyscy chcielibyśmy choć raz w życiu mieć luksusowy dom. Czasopisma i portale internetowe poświęcone wystrojowi wnętrz bombardują nas pięknymi zdjęciami sypialni, o których możemy tylko pomarzyć. Nie mamy czasu, nie mamy pieniędzy, nie znamy odpowiednich osób (architektów, projektantów wnętrz) – to wszystko wymówki, by nie odnowić sypialni. Wymiana parkietu, kupno nowych mebli czy zburzenie ścian, by stworzyć apartament z prawdziwego zdarzenia, wymagają poważnych nakładów finansowych. Na szczęście istnieją także mniej drastyczne rozwiązania, które nadadzą Twojemu domowi bardziej ekskluzywny wygląd.

  Czytaj więcej 
 • Jak dobrze spać w 10 krokach

  Jak dobrze spać w 10 krokach

  Czy wiesz, że wszystko, co robisz w ciągu dnia, ma znaczący wpływ na Twój sen i może spowodować bezsenność? Twój codzienny rytm, szczególnie ten przed pójściem spać, może doprowadzić do poważnych problemów z zaśnięciem lub też budzenia się w nocy, czyli – innymi słowy – do snu złej jakości, po którym budzimy się zmęczeni.

  Czytaj więcej 

1-10 of 46

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5