Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Zdrowie

1-10 of 44

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Jaki wpływ mają jony na nasze zdrowie?

  Jaki wpływ mają jony na nasze zdrowie?

  Zastanawiacie się, co chodzi z tymi jonami? Jak większość z nas pamięta z chemii, w przyrodzie istnieją jony dodatnie (kationy), i jony ujemne (aniony). Badania naukowe udowodniły, że ich koncentracja w powietrzu ma wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.
  Czytaj więcej 
 • Nie należy zaniedbywać snu

  Nie należy zaniedbywać snu

  Od dawna wiadomo, że dobry sen jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Ale czy wiesz, że sen ma również wpływ na wygląd?

  Dowiedz się, dlaczego nie należy zaniedbywać snu. 

  Czytaj więcej 
 • Najczęściej zadawane pytania na temat materaców

  Najczęściej zadawane pytania na temat materaców

  Przy zakupie materaców można czuć się trochę zagubionym. W końcu nie kupujemy ich zbyt często. Jednak wybór właściwego materaca, który będzie odpowiadał naszym potrzebom i zwyczajom, jest ważniejszy, niż nam się może wydawać. W końcu spędzamy prawie jedną trzecią naszego życia w łóżku, więc wybrany materac będzie nam towarzyszył przez dłuższy czas.

  Czytaj więcej 
 • Jaki materac wybrać przy bólach dolnej części pleców?

  Jaki materac wybrać przy bólach dolnej części pleców?

  Dobry sen jest nieoceniony. Wpływa na nasze codzienne życie, samopoczucie oraz, na dłuższą metę, na zdrowie. Nieodpowiednia powierzchnia do spania może prowadzić do bólu kręgosłupa lub dolnej części pleców. Nasze praktyczne porady pomogą ci przy wyborze odpowiedniego materaca, by uporać się z istniejącymi problemami i zapobiec nowym.

  Czytaj więcej 
 • Dobry sen zaczyna się od dobrego materaca

  Dobry sen zaczyna się od dobrego materaca

  Korzyści płynące z dobrego snu są niezaprzeczalne. Po dobrze przespanej nocy jesteśmy pełni energii i gotowi na podjęcie wyzwań w nadchodzącym dniu. Jeżeli jednak budzisz się zmęczony i z bólem pleców, czas na zmianę materaca.

  Czytaj więcej 
 • Sekret dobrego snu polega na ortopedycznym materacu

  Sekret dobrego snu polega na ortopedycznym materacu

  Odkąd życie nabrało tempa i stało się bardziej stresujące, a czasu na sen ubyło, ortopedyczne materace zyskały na popularności. Bynajmniej nieprzypadkowo. Wygoda oraz korzyści dla zdrowia, jakie zapewniają, są wprost nieocenione.

  Dlaczego materace ortopedyczne są tak wyjątkowe?

  Czytaj więcej 
 • Przewodnik dla większych osób kupujących materace

  Przewodnik dla większych osób kupujących materace

  Co powinieneś wiedzieć

  1. Na podstawie badań różnych typów materaców ocenianych wysoko przez klientów, uważamy, że są one odpowiednie praktycznie dla wszystkich, w tym dla cięższych i dużych osób.

  2. Badania wykazały, że ...

  Czytaj więcej 
 • Łóżka Polaków – siedlisko miłości czy roztoczy? Raport Dormeo i TNS Polska ,,Jak śpią Polacy’’

  Łóżka Polaków – siedlisko miłości czy roztoczy? Raport Dormeo i TNS Polska ,,Jak śpią Polacy’’

  Z roku na rok wzrasta liczba osób podatnych na różnego rodzaju alergie. Najczęstszym winowajcą są pyłki, ale jeszcze groźniejszy wróg kryje się w naszych domach – są to roztocza i kurz. Najwięcej jest ich w naszej sypialni. Potrafią skutecznie utrudnić nam zdrowy i regenerujący sen. W tym kontekście kluczowe wydaje się pytanie, w jaki sposób dbamy o higienę w sypialni. Jak często zmieniamy i pierzemy kołdry, poduszki czy pościel. Z badań zrealizowanych przez TNS na zlecenie Dormeo Polska – producenta materacy i elementów wyposażenia sypialni - wynika, że nie do końca wiemy, jak prawidłowo dbać o czystość naszych sypialni.

  Czytaj więcej 
 • Jak zadbać o siebie po 50?

  Jak zadbać o siebie po 50?

  Jeśli ktoś Wam próbuję wmówić, że życie po 50 trzeba przestawić na inne tory, z pewnością nie powinniście go słuchać! Nie możemy poddawać się takim stereotypom! Pamiętajmy, że niezależnie od wieku powinniśmy sami być największymi sprzymierzeńcami naszej kondycji, samopoczucia i motywacji do działania. Poniżej podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by przeżyć drugą młodość i cieszyć się każdym dniem.

  Czytaj więcej 
 • Stres w pracy – jak sobie z nim radzić?

  Stres w pracy – jak sobie z nim radzić?

  Czy znacie osoby cały czas wyluzowane, którym obcy jest stres? Śmiemy w to wątpić. Stres jest niestety nieodzownym elementem naszego życia. Najważniejsze jednak, aby możliwie szybko go redukować i nauczyć się z nim radzić. Najlepszym sposobem na pokonanie przeciwnika jest... dokładne poznanie jego źródła. Jeśli nauczymy się rozpoznawać czynniki, które wywołują u nas stres i rozdrażnienie w pracy, dużo łatwiej się z nimi rozprawimy.

  Czytaj więcej 

1-10 of 44

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5