Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Zdrowie

1-10 of 46

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Dobry system immunologiczny równa się zdrowie.

  Dobry system immunologiczny równa się zdrowie.

  Wybuch pandemii koronawirusa uświadomił nam wszystkim, że zdrowie jest najcenniejszą rzeczą jaką posiadamy. Aby być zdrowym, musimy mieć w pełni sprawny układ odpornościowy . Stanowi on system obrony organizmu, który składa się z wielu struktur biologicznych i procesów chroniących nas przed chorobami.

  Czytaj więcej 
 • Koc obciążeniowy, a stres. Czy to działa?

  Koc obciążeniowy, a stres. Czy to działa?

  Pomimo że większość z nas nauczyła się żyć z jakimś poziomem stresu, sytuacja, z którą mierzymy się obecnie to coś, czego jeszcze nigdy nie doświadczyliśmy. Jeszcze nigdy w życiu nie musieliśmy sobie radzić z takim stresem, a wybuch epidemii koronawirusa rozbudził wiele niepewności, lęku i niepokoju.
  Czytaj więcej 
 • Jaki wpływ mają jony na nasze zdrowie?

  Jaki wpływ mają jony na nasze zdrowie?

  Zastanawiacie się, co chodzi z tymi jonami? Jak większość z nas pamięta z chemii, w przyrodzie istnieją jony dodatnie (kationy), i jony ujemne (aniony). Badania naukowe udowodniły, że ich koncentracja w powietrzu ma wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.
  Czytaj więcej 
 • Nie należy zaniedbywać snu

  Nie należy zaniedbywać snu

  Od dawna wiadomo, że dobry sen jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Ale czy wiesz, że sen ma również wpływ na wygląd?

  Dowiedz się, dlaczego nie należy zaniedbywać snu. 

  Czytaj więcej 
 • Najczęściej zadawane pytania na temat materaców

  Najczęściej zadawane pytania na temat materaców

  Przy zakupie materaców można czuć się trochę zagubionym. W końcu nie kupujemy ich zbyt często. Jednak wybór właściwego materaca, który będzie odpowiadał naszym potrzebom i zwyczajom, jest ważniejszy, niż nam się może wydawać. W końcu spędzamy prawie jedną trzecią naszego życia w łóżku, więc wybrany materac będzie nam towarzyszył przez dłuższy czas.

  Czytaj więcej 
 • Jaki materac wybrać przy bólach dolnej części pleców?

  Jaki materac wybrać przy bólach dolnej części pleców?

  Dobry sen jest nieoceniony. Wpływa na codzienne życie, samopoczucie, a na dłuższą metę także na zdrowie. Nieodpowiednia powierzchnia do spania może prowadzić do bólu kręgosłupa lub dolnej części pleców. Oto praktyczne porady, jak wybrać odpowiedni materac, by uporać się z istniejącymi problemami i zapobiec nowym.
  Czytaj więcej 
 • Dobry sen zaczyna się od dobrego materaca

  Dobry sen zaczyna się od dobrego materaca

  Korzyści płynące z dobrego snu są niezaprzeczalne. Po dobrze przespanej nocy jesteśmy pełni energii i gotowi na podjęcie wyzwań w nadchodzącym dniu. Jeżeli jednak budzisz się zmęczony i z bólem pleców, czas na zmianę materaca.

  Czytaj więcej 
 • Sekret dobrego snu polega na ortopedycznym materacu

  Sekret dobrego snu polega na ortopedycznym materacu

  Odkąd życie nabrało tempa i stało się bardziej stresujące, a czasu na sen ubyło, ortopedyczne materace zyskały na popularności. Bynajmniej nieprzypadkowo. Wygoda oraz korzyści dla zdrowia, jakie zapewniają, są wprost nieocenione.

  Dlaczego materace ortopedyczne są tak wyjątkowe?

  Czytaj więcej 
 • Przewodnik dla większych osób kupujących materace

  Przewodnik dla większych osób kupujących materace

  Co powinieneś wiedzieć

  1. Na podstawie badań różnych typów materaców ocenianych wysoko przez klientów, uważamy, że są one odpowiednie praktycznie dla wszystkich, w tym dla cięższych i dużych osób.

  2. Badania wykazały, że ...

  Czytaj więcej 
 • Łóżka Polaków – siedlisko miłości czy roztoczy? Raport Dormeo i TNS Polska ,,Jak śpią Polacy’’

  Łóżka Polaków – siedlisko miłości czy roztoczy? Raport Dormeo i TNS Polska ,,Jak śpią Polacy’’

  Z roku na rok wzrasta liczba osób podatnych na różnego rodzaju alergie. Najczęstszym winowajcą są pyłki, ale jeszcze groźniejszy wróg kryje się w naszych domach – są to roztocza i kurz. Najwięcej jest ich w naszej sypialni. Potrafią skutecznie utrudnić nam zdrowy i regenerujący sen. W tym kontekście kluczowe wydaje się pytanie, w jaki sposób dbamy o higienę w sypialni. Jak często zmieniamy i pierzemy kołdry, poduszki czy pościel. Z badań zrealizowanych przez TNS na zlecenie Dormeo Polska – producenta materacy i elementów wyposażenia sypialni - wynika, że nie do końca wiemy, jak prawidłowo dbać o czystość naszych sypialni.

  Czytaj więcej 

1-10 of 46

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
x
Zadzwoń i zamów 22 548 65 69

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.