Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Porównanie materacy

Obróć telefon, by zobaczyć więcej!
 
Okres próbnytooltip_sm_mkt_trial_period
GwarancjaDajemy Ci długi czas gwarancji.
Nawet do 15 lat, przez co będziesz spać spokojnie. Z taką gwarancją, nie ma powodu żeby nie spróbować.
TwardośćOsoby śpiące na plecach preferują średnie i twarde materace. Nie potrzebują oni również miękkich materacy, ponieważ nacisk na ciało jest bardziej równomierny niż w przypadku osób śpiących na brzuchu czy na boku.
Osoby śpiące na boku preferują średnie i miękkie materace. Wynika to z faktu, że nacisk koncentruje się w rejonach ramion i bioder, czyli na małej powierzchni.
Osoby śpiące na brzuchu preferują średniej twardości materace. Zbyt twarde materace mogą spowodować nacisk na kolana i biodra, a zbyt miękkie - zbytnie zanurzenie się w materacy, przez co zbytnie wykrzywienie karku.
WysokośćOd 14cm do 27cm
WypełnienieEcocell© to pianka, która została specjalnie opracowana w celu zapewnienia odpowiedniego dopasowania i podparcia jednocześnie zachowując swoją elastyczność. Ecogreen to materiał stworzony m.in. z oleju rycynowego, który ma właściwości antybakteryjne i doskonale wpływa na samopoczucie. W połączeniu ze sprężynami piankowymi - w kształcie plastra miody, wykonanymi z Ecocall© i pianki z pamięcią kształtu - zapewniają ogromny komfort i podparcie sylwetki.
Podwójny rdzeń2 osobne rdzenie w jednym materacu
Każdą ze stron materacy o szerokości powyżej 140cm można osobno dopasować do swoich upodobań. Od tej pory, Ty i Twój partner będziecie wysypiać się komfortowo.
Odwracalny rdzeńNiektórzy wolą bardziej miękki, inni twardszy materac.
Materace Dormeo wyposażone są w 2 stopnie twardości. Jeśli nie masz pewności jaki Tobie odpowiada bardziej, wystarczy sprawdzić to śpiąc raz na jednej, raz na drugiej stronie materaca.
Poszewka, którą można praćSuwak umieszczony w pokrowcu zapewnia możliwość łatwego zdjęcia go, przez co można go z łatwości wyprać w pralce.
Pianka z pamięcią kształtuPianka z pamięcią kształtu dopasowuje się do kształtu ciała i jego temperatury. Niezwykła budowa sprawia, że pianka idealnie dopasowuje się do kształtu i pozycji ciała, ale po wstaniu z łóżka powraca do swojej formy wyjściowej.
Impregnacja antybakteryjnaPowłoka CleanEffect® posiada unikalne właściwości antybakteryjne oraz chroni przed kurzem i roztoczami. Dzięki nim materac zachowuje świeżość, nie przejmuje zapachów, co sprawia, że Twój sen będzie jeszcze przyjemniejszy.
Oferty specjalne
Cena od
Cena z rabatem
COMFORT
30 de zile
10 lat
Bardzo twardy
16 cm
Ecocell®
 
 
 
 
Od 699,99 zł Od
Od 699,99 zł Od
30 dní
10 lat
Bardzo twardy
18 cm
Ecocell®
 
 
 
 
Od 799,99 zł Od
Od 799,99 zł Od
VITALITY
30 dní
15 lat
Możliwość dostosowania, Miękki, Średni, Średnio twardy, Twardy
18 cm
Ecocell®
Od 1 099,99 zł Od
Od 1 099,99 zł Od
30 dní
10 lat
Średnio twardy
18 cm
Ecocell®, Octaspring® springs
 
 
Od 999,99 zł Od
Od 999,99 zł Od
 
 
Możliwość dostosowania, Miękki, Średni, Średnio twardy, Twardy, Bardzo twardy
20 cm
Ecocell®, Octaspring® springs
 
Od 1 199,99 zł Od
Od 1 199,99 zł Od
HARMONY
 
 
Możliwość dostosowania, Średni
27 cm
Górna część: poliuretanowe sprężyny piankowe (pianka Ecocell®); dolna część: sprężyny kieszeniowe; warstwy piankowe: pianka poliuretanowa (Ecocell®)
 
 
Od 1 699,99 zł Od
Od 1 699,99 zł Od
 
 
Możliwość dostosowania, Średnio twardy
27 cm
Góra: 1. warstwa- sprężyny z pianki poliuretanowej (Ecocell), 2. Warstwa: sprężyny z pianki poliuretanowej (Ecocell), dolna strona rdzenia: sprężyny kieszeniowe , Warstwy piankowe: pianka poliuretanowa (Ecocell); powłoka wewnętrzna: 100% poliester.
Od 1 999,99 zł Od
Od 1 999,99 zł Od
Więcej informacji
Idealne dopasowanie z efektem 3D
Doskonała cyrkulacja powietrza
Dynamiczna termoregulacja
Antypoślizgowa warstwa na spodzie materaca
Trwałość i odporność na odkształcenia